DAF oficjalnie zapowiedział premierę nowego modelu – można się już zapisywać

Film powyżej, a pod tym linkiem zapiszecie się na premierę.

Dotychczas wszystkie informacje o premierze nowych DAF-ów były nieoficjalne. Bazowały one na zdjęciach testowych egzemplarzy, a także na danych z niderlandzkiej bazy numerów rejestracyjnych. Dzisiaj firma przerwała jednak jednak milczenie.

DAF oficjalnie opublikował film zapowiadający premierę nowej generacji ciężarówek. Co więcej, uruchomiono specjalną stronę internetową, na której można podać swój adres e-mail i zapisać się tym samym na internetową transmisję z premiery.

Prawdopodobnie tak będzie wyglądał nowy DAF. Autor grafiki: Wojciech Karolczak

Pozostaje tylko pytanie, czy premiera internetowa będzie tą jedyną, czy może DAF zorganizuje także coś na żywo, zapraszając klientów i dziennikarzy. Gdyby postawiono tylko na internet, odsłonięcie nowego modelu mogłoby się wydarzyć nawet w najbliższych tygodniach. Za to premiera na żywo mogłaby wymagać czekania do zimy lub jesieni, aż postępujące szczepienia zniosą ograniczenia w podróżach.

A tymczasem dołączam kolejne zdjęcia testowych egzemplarzy, dosłane w ostatnich dniach przez Czytelników Pawła oraz Jacka. Polecam też starsze artykuły, w których dowiecie się nieco więcej na temat nowego modelu:

Nowy DAF: nie tylko dłuższa kabina sypialna, ale też 20 cm więcej rozstawu osi

Prawdopodobnie tak nowy DAF będzie wyglądał po zdjęciu maskującego oklejenia

Nowy DAF uwieczniony z kabiną o normalnej długości – to może być tania wersja