Kalendarze 40ton.net na rok 2024 oraz nowa koszulka z okazji 10-lecia strony

Rok 2023 zaczyna zbliżać się do końca. W związku z tym mam przyjemność ogłosić dwie informacje, mianowicie początek sprzedaży kalendarza ściennego na rok 2024, a także premierę koszulek z jubileuszową datą.

Kalendarz ścienny na rok 2024 to już trzecia edycja powstała w oparciu o artykuły z serii „Sesja Miesiąca”, przygotowywane wspólnie z fotografem Heńkiem Anielskim. Na dwunastu stronach obejrzycie ciężarówki opisywane między listopadem 2022 roku a październikiem 2023 roku, w tym zarówno pojazdy klasyczne, jak i egzemplarze po różnego rodzaju tuningu (wszystkie artykuły znajdziecie tutaj). Wykorzystane na kalendarzu zdjęcia przedstawiają pojazdy od zewnątrz, w środku oraz w mniejszych detalach, a całość została wydana w formacie 45×32 cm. Miejsca jest więc wystarczająco, by dopisać przy dacie jakąś krótką informację o planach.

W przypadku koszulek mogę zacząć od przypomnienia przełomu listopada oraz grudnia 2013 roku, kiedy to po kilku latach pisania do branżowych tytułów postanowiłem założyć własną stronę internetową. Od tego momentu mija właśnie 10 lat i teraz z dumą mogę skorzystać z podpisu „40ton.net 2013-2023”. By natomiast wykorzystać ten podpis w jakiś pożyteczny sposób, wpadłem na pomysł przygotowania jubileuszowej koszulki, której wzór będzie nawiązywał do różnorodności prezentowanych w artykułach pojazdów. Stąd grafika obejmująca trzy różne ciężarówki-symbole, typowe dla Europy, dla Ameryki oraz oczywiście dla Polski.

Każdy z powyższych produktów został wyceniony na 69 złotych. Zakupu możecie dokonać w nowym miejscu, mianowicie w „fanshopie 40ton.net” powstałym przy popularnym sklepie z akcesoriami do ciężarówek „Truckisdrug”. To właśnie ten ostatni będzie odpowiedzialny za pakowanie i wysyłkę zamówień. Kalendarze dostępne są pod tym linkiem, a ich ilość jest ograniczona. Koszulki zapewne pozostaną w ofercie przez kilka miesięcy, będąc dostępnym pod tym linkiem.

Oczywiście nie mogłem zakończyć tego tekstu inaczej niż na podziękowaniach. Dziękuję wszystkim osobom, które regularnie zaglądają na stronę. Przez ostatnie 10 lat przeczytaliście już ponad 20 tys. artykułów! Dziękuję również za wszystkie te momenty, w których wsparliście mnie swoją bezinteresowną pomocą, taką jak przydatne materiały, dodatkowe informacje o opisywanych sprawach, czy po prostu poprawki. Bez tego 40ton.net mogłoby nie istnieć, a na pewno nie zdołałoby stać się najczęściej odwiedzaną stroną o ciężarówkach w całej Europie (według danych SimilarWeb).