Życie kierowcy może być piękne, czyli zakończenie konkursu w ramach akcji „Uwaga! Słońce Oślepia!”

Bycie kierowcą zawodowym to naprawdę ciężki kawałek chleba. Życie w kabinie, rozłąka z rodziną, czy po prostu konieczność mierzenia się każdego dnia z nieprzewidywalnym ruchem drogowym – wszystko to sprawia, że większość zawodowców tak samo często wychwala swój zawód, co go także niestety przeklina. Są jednak w pracy kierowca także i piękne chwile, kiedy dane jest nam zobaczyć na przykład jakieś ciekawe miejsce w oddalonym zakątku Europy, czy po prostu mieć dobry dzień i jechać z uśmiechem na twarzy w kierunku zachodu słońca, słuchając przy tym ulubionej piosenki. Żeby więc w całym natłoku codziennych problemów nie zapominać o tym, że czasami może być także pięknie, postanowiłem opublikować galerię dwunastu zachodów słońca sfotografowanych z kabin samochodów dostawczych i ciężarowych.

Galeria powstała w oparciu o zdjęcia nadesłane do konkursu, który ogłaszałem TUTAJ. Był to konkurs zorganizowany wspólnie z firmą Lamar, która promuje bezpieczeństwo w słoneczne dni w ramach akcji „Uwaga! Słońce Oślepia!”. Każde z poniższych zdjęć zostało wykonane przez inną osobę, która zostanie nagrodzona okularami przeciwsłonecznymi ufundowanymi przez Lamar, naklejkami z logo akcji, a także super ekstra naklejką z logo 40ton.net, którą z dumą można nalepić na burtę, tylne drzwi lub zderzak.

bezpieczenstwo.lamar.com.pl

Do zwycięzców zgłoszę się mailowo w sprawie podania adresu do wysyłki nagrody. Istnieje również możliwość odebrania nagrody osobiście na zlocie Master Truck w sobotni wieczór lub niedzielny poranek. Tymczasem poniżej galeria zdjęć, zapraszam do oglądania i pozytywnego nastawiania się do życia.

Kolejność zdjęć jest całkowicie przypadkowa!

zachod_slonca_z_kabiny_01 zachod_slonca_z_kabiny_12 zachod_slonca_z_kabiny_11 zachod_slonca_z_kabiny_10 zachod_slonca_z_kabiny_09 zachod_slonca_z_kabiny_08 zachod_slonca_z_kabiny_07 zachod_slonca_z_kabiny_06 zachod_slonca_z_kabiny_05 zachod_slonca_z_kabiny_04 zachod_slonca_z_kabiny_03 zachod_slonca_z_kabiny_02

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję za nadesłane zdjęcia, zaś nagrodzonym oczywiście gratuluję!