Konkurs w ramach akcji „Uwaga! Słońce Oślepia!”, czyli zrób słoneczne zdjęcie i wygraj okulary

Kilkanaście dni pisałem TUTAJ na temat wspieranej przeze mnie akcji firmy Lamar „Uwaga! Słońce Oślepia!”, która promuje bezpieczeństwo na drogach w słoneczne dni. W tym celu przedsiębiorstwo z Oleśnicy przygotowało m.in. partię okularów przeciwsłonecznych, które mogą się okazać nieocenioną pomocą w codziennej jeździe. Część z nich, a konkretnie dwanaście egzemplarzy, trafiło do mnie, zaś moim zadaniem jest rozdzielenie ich pomiędzy Was, moich drogich czytelników. Tym samym ogłaszam więc konkurs, w którym wygra aż dwanaście osób, a nagrodą będą właśnie wspomniane powyżej okulary przeciwsłoneczne.

zachod_slonca_lamarZadanie jest bardzo proste – na adres internetowy [email protected] należy wysłać zdjęcie zachodu słońca zrobione przez szybę samochodu dostawczego lub ciężarówki (wspaniały przykład mojego autorstwa widzimy obok). Ja następnie przejrzę sobie wszystkie fotografie i wyłonię dwanaście najlepszych, do których autorów powędrują okulary. Uwaga – dłuższy bok zdjęcia nie może liczyć więcej niż 1024 pikseli, natomiast w tytule wiadomości proszę napisać „konkurs słońce”.

Zdjęcia można nadsyłać do poniedziałku, 14 lipca 2014 r. Zapraszam więc do robienia i nadsyłania fotografii, a także zapoznania się z poniższą infografiką mówiącą nieco więcej na temat akcji „Uwaga! Słońce Oślepia!”:

infografika