Trwają zgłoszenia na zlot Pomorska Miss Scania 2023 – po raz pierwszy na stadionie

26 sierpnia 2023 roku, a więc już za nieco ponad miesiąc, odbędzie się kolejna edycja imprezy o nazwie Pomorska Miss Scania. Wydarzenie to zostanie zorganizowane po raz dwudziesty pierwszy, a przy okazji przejdzie też sporą zmianę organizacyjną. Po raz pierwszy zlot odbędzie się bowiem poza terenem autoryzowanego dealera, zamiast tego przenosząc się pod stadion Polsat Plus Arena Gdańsk. Tam do dyspozycji ma być większa ilość miejsca, a przy okazji można się też spodziewać bardziej licznej publiczności.

Chętni do udziału w imprezie mogą już zgłaszać swoje ciężarówki, dokonując tego na specjalnej stronie internetowej. Należy przy tym podać dane kontaktowe, model wystawianej Scanii oraz numer rejestracyjny. Jeśli natomiast chodzi o pełen harmonogram imprezy, w tym także towarzyszącego jej konwoju ulicami miasta, to szczegóły w tym zakresie nie są jeszcze znane. Scania Polska zapowiada opublikowanie ich w najbliższej przyszłości.

Oczywiście na stronie nie zabraknie fotorelacji z tego wydarzenia, wraz z przedstawieniem zwycięzców. Jeśli natomiast chcecie zobaczyć jak wyglądała edycja ubiegłoroczna i kto wrócił z niej z nagrodami, to zapraszam do tego artykułu.