Ministerstwo Gospodarki wspiera naczepy promujące polskie firmy – poznaj Polish Carriers Elite

Kroma Bis z plandekami PCE

Po naczepach promujących polską gospodarkę, opisywanych TUTAJ, czas na naczepy promujące bezpośrednio polskich przewoźników. Kilka miesięcy temu z inicjatywy Trans.eu wystartowała akcja Polish Carries Elite, która ma wypromować najlepsze firmy transportowe poza granicami naszego kraju. Co więcej, teraz do akcji dołączyło się nawet Ministerstwo Gospodarki, zostając jej honorowym patronem.

Liczby nie kłamią. W ciągu ostatnich lat, polskie firmy transportowe niemal szturmem wdarły się na europejski rynek transportowy. Według statystyk Komisji Europejskiej, mamy największą flotę ciężarówek, jesteśmy też w pierwszej trójce krajów, które przewożą najwięcej towarów. Z drugiej jednak strony, pomimo tych sukcesów, głównie w państwach Europy Zachodniej wciąż istnieje wiele stereotypów, które sprawiają, że zleceniodawcy niekiedy niechętnie patrzą na przewoźników z Europy Środkowo-Wschodniej. I właśnie z tymi stereotypami Polish Carriers Elite ma teraz walczyć.

 – W tym celu stworzyliśmy jednolity wzór plandek elity polskich przewoźników. Na plandece znajdzie się też miejsce na logo firmy przewozowej i logo certyfikatu TCC – europejskiego znaku jakości transportowej. Niebawem powstaną także filmy reklamowe pokazujące rzetelność i sukcesy polskich przewoźników – mówi Gracjan Gajewski z Trans.eu, który odpowiada za rozwój projektu Polish Carriers Elite.

Więcej o Polish Carriers Elite na stronie: http://plandeki.trans.eu/elite/

plandeka Polish Carriers Elite