Plandeki reklamujące Polskę na ładnym przykładzie – Labtrans z Chodzieży i jego biało-czerwony MAN

man_tgx_labtrans_polska_2

Większość z Was zapewne słyszała już o naczepach mających reklamować nasz kraj poza jego granicami. Całą akcję obmyśliło Ministerstwo Gospodarki, proponując polskim przewoźnikom zamocowanie na ich naczepach specjalnych plandek. Założono, że na drogi wyjechać ma aż 800 pojazdów reklamujących Polskę zarówno na zachodzie, jak i na wschodzie Europy, a wszystko odbędzie się przy częściowym finansowaniu plandek przez rząd. I co? I projekt chyba wypalił, bo na drogach można obecnie bez większego problemu spotkać pojazd właśnie z takimi specjalnymi grafikami na boku.

Jedną z firm, które zdecydowały się na wzięcie udziału w projekcie, było przedsiębiorstwo Labtrans sp. z o.o. z Chodzieży. Co ciekawe, jego dyrektor Cezary Strumnik dowiedział się o całej akcji właśnie za pośrednictwem 40ton.net, z TEGO artykułu. We wrześniu ubiegłego roku zgłosił on chęć pozyskania reklamowej plandeki, aby w styczniu otrzymać wiadomość o wejściu do grona wybranych firm, które taką plandekę będą mogły otrzymać. Reklamowa „firanka” była gotowa na początku lutego i oczywiście od razu ją zamontowano. Tutaj trzeba zaznaczyć, że reklamujący Polskę zestaw grafik pojawił się na polskiej naczepie marki Wielton z 2014 roku, a ponadto całość została podpięta do biało-czerwonego MAN-a TGX 18.480 XXL. Całość stworzyła więc bardzo ładny zestaw utrzymany całkowicie w polskich barwach, godnie reprezentujący naszą gospodarkę w krajach Europy Zachodniej, w tym głównie w Niemczech i Szwajcarii.

man_tgx_labtrans_polska_1

Jak podkreśla pan Cezary, kierowca imieniem Piotr, który zasiada na co dzień za kierownicą opisywanej ciężarówki ,jest wyjątkowo dumny z nowej plandeki i zapowiedział, że samochód zawsze będzie w nienagannym stanie wizualnym. Co więcej, inny kierowca, Damian, przygotował nawet wirtualną wersję biało-czerwonego zestawu, która reklamuje Polskę także w Euro Truck Simulator 2. Fajny pomysł! 😉

man_tgx_labtrans_polska_ets2_1 man_tgx_labtrans_polska_ets2_2