Volkswagen Caddy już w sprzedaży – salony zbierają zamówienia na inauguracyjną wersję New Edition

volkswagen_caddy_2015_08

Volkswagen rozpoczął zbieranie zamówień na nowego Caddy oraz Caddy Maxi. Nowa generacja miejskiego auta dostawczego oraz rodzinnego vana będzie na początku dostępna na polskim rynku w wersji New Edition, wyróżniającej się bogatszym wyposażeniem niż u poprzednika, a jednocześnie cenami na podobnym poziomie.

Ceny nowego Caddy startują od 53 800 zł netto za wersję furgon oraz od 56 500 zł netto (69 495 zł brutto) za osobową odmianę Trendline, w obu przypadkach z benzynowym silnikiem 1.2 TSI o mocy 84 KM. Wśród nabywców wersji dostawczej największym zainteresowaniem będzie się zapewne cieszyła odmiana napędzana 102-konną wysokoprężną jednostką napędową TDI, kosztująca 65 550 zł netto.

Nowy Caddy furgon w wersji New Edition jest seryjnie wyposażony w, między innymi, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz w elektrycznie sterowane szyby. W porównaniu z modelem poprzedniej generacji, wyposażenie seryjne Caddy zostało wzbogacone o – układ automatycznego hamowania po kolizji, system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście (oferowany w wersjach Trendline, Comfortline, Highline), pakiet BlueMotion Technology, czyli system Start-Stop oraz układ rekuperacji, asystent ruszania na wzniesieniach, tempomat (w osobowych wersjach Caddy), 4 poduszki powietrzne (w wersjach Furgon i Kombi) oraz o 6 poduszek powietrznych (w wersjach Trendline, Comfortline, Highline).

Więcej na temat nowego Caddy można przeczytać TUTAJ i TUTAJ.