Wywiad z przewoźnikiem na wyjątkowo popularnym kanale „Duży w Maluchu”

Duży w Maluchu to jeden z najpopularniejszych kanałów youtubowych w Polsce. Zasłynął on z wywiadów przeprowadzanych we Fiacie 126P, co przy okazji tłumaczy nazwę całego kanału. Początkowo „Duży” stawiał na wywiady ze znanymi osobami, nierzadko osobiście prowadzącymi białego „Malucha”. Dzisiaj jednak na kanale pojawiają się też większe pojazdy, a wśród gości spotkamy osoby z najróżniejszych branży.

I tak dochodzimy do publikacji sprzed dwóch dni, w której miejscem wywiadu jest kabina MAN-a TGX, a rozmówca to średniej wielkości przewoźnik. Konkretnie jest to właściciel firmy transportowej Szwedek Transport, mającej siedzibę w Szamotułach pod Poznaniem.

Przedsiębiorca imieniem Błażej sam kiedyś był kierowcą, a obecnie posiada kilkanaście ciągników z naczepami. W wywiadzie opowiada między innymi o tym jak wygląda praca kierowcy, z czym wiążę się prowadzenie własnej firmy, jakie są codzienne problemy branży i jak działała ona przy okazji pandemii. A przy okazji osoby zupełnie niezwiązane z transportem mogą obejrzeć sobie wnętrze współczesnej ciężarówki.

W ciągu półtora dnia wywiad otworzono niemal 80 tys. razy. Można więc założyć, że film będzie odpowiadał za ogólną wizję transportu dla niemałej grupy osób. A jaka będzie to wizja, możecie sprawdzić poniżej: