Trwa nabór do szkolenia „Profesjonalni Kierowcy” – 19 października pod Łodzią

Organizatorzy akcji „Profesjonalni Kierowcy” ogłosili nabór do jeszcze jednego, tegorocznego szkolenia. Wydarzenie będzie miało miejsce pod Łodzią, 19 października (czwartek), a zgłoszeń można dokonywać do połowy nadchodzącego tygodnia.

Akcja „Profesjonalni Kierowcy” przeznaczona jest dla kierowców posiadających już prawo jazdy kategorii C+E, ale niewykonujących jeszcze pracy w zawodzie. Dlatego darmowe szkolenie przewiduje zarówno teorię, jak i praktykę, w tym między innymi ćwiczenia ze spinania zestawów, naukę precyzyjnego manewrowania z naczepą, czy jazdy dynamiczne z użyciem najnowszych systemów. Będzie też można poczuć jak wygląda jazda w poślizgu dalekobieżnym ciągnikiem i jak kabina zachowuje się przy pokonywaniu slalomu.

W szkoleniach wykorzystane zostanie Volvo FH najnowszej generacji, a zajęcia tradycyjnie poprowadzą instruktorzy ze Szkoły Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks Polska. Zgłoszeń można dokonywać na stronie internetowej http://www.profesjonalni-kierowcy.pl do 11 października, a więc do najbliższej środy.