Truck Show Nowy Staw 2024 już za 2 miesiące – ruszyło zbieranie zgłoszeń

Rozpoczęto zbieranie zgłoszeń do jednego z pierwszych zlotów ciężarówek w tegorocznym sezonie. Będzie to impreza Truck Show Nowy Staw 2024, zaplanowana na dni 17-19 maja.

Nowy Staw to miejscowość w województwie pomorskim, położona przy drodze krajowej nr 55, w połowie drogi między Malborkiem a Nowym Dworem Gdańskim. Zlot odbędzie się na tamtejszym polu koncertowym, a więc rozległym, trawiastym terenie.

Osoby chętne do wzięcia udziału w imprezie powinny dokonać wcześniejszej rejestracji. Należy przy tym podać dane kontaktowe, kilka informacji o ciężarówce oraz jej poglądowe zdjęcie. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie organizatorów, pod tym linkiem.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zlotowi mają towarzyszyć koncerty muzyczne, rozgrywane na sąsiadującej z ciężarówkami scenie. Przewidziano też pokazy strongmanów oraz konkursy. Pełen program tych dodatkowych atrakcji ma zostać opublikowany w najbliższych dniach.

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądała poprzednia edycja tej imprezy, zapoznając się z miejscem jej organizacji i pewnym komentarzem, to zapraszam do artykułu: Fotorelacja z Truck Show Nowy Staw 2023 – pomorski zlot z kilkunastoma koncertami