Truck Show Nowy Staw 2023 już za 2 miesiące – rejestracja ciężarówek na pomorski zlot

Trwają zgłoszenia do jednego z pierwszych tegorocznych zlotów ciężarówek. Będzie to powrót pomorskiej imprezy z Nowego Stawu, zaplanowany na dni 19-21 maja.

Zlot tradycyjnie rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli, zostanie zorganizowany na lokalnym polu koncertowym, a jego formułą będzie połączenie wystawy ciężarówek z imprezą muzyczną. W piątek będą to występy siedmiu DJ-ów, natomiast na sobotę zaplanowane zostały koncerty sześciu raperów. Pełną listę artystów znajdziecie na grafice pod tekstem.

Osoby zainteresowanie wystawieniem swojej ciężarówki mogą wypełnić formularz rejestracyjny pod tym linkiem, dołączając do tego zdjęcia pojazdu. Wszystkie dotychczas zgłoszone samochody, a jest ich już blisko pięćdziesiąt, możecie też przejrzeć na facebookowej stronie organizatora, pod tym linkiem. Jeśli ktoś natomiast zamierza pojawić się bez ciężarówki, powinien przygotować od 10 do 60 złotych na zakup biletu. Najdroższy z tych biletów będzie karnetem na trzy dni.

Lokalizacja zlotu to ulica Bema 7 w Nowym Stawie, kod pocztowy 82-230, przy drodze krajowej nr 55, w połowie drogi między Malborkiem a Nowym Dworem Gdańskim. Odległość od samego Gdańska to niecałe 50 kilometrów, co od razu zapowiada liczną obecność ciekawego sprzętu do przewozu kontenerów. Oficjalny organizator imprezy to Nowostawskie Centrum kultury i Biblioteki w Nowym Stawie.

Zapowiedź koncertów: