Renault Gamy T w limitowanej wersji „The Boss”, ze świetnym nagłośnieniem

Krążą plotki, że już w przyszłym roku zobaczymy zmodernizowane Renault Trucks Gamy T. Według tych kompletnie nieoficjalnych informacji, samochód ma otrzymać między innymi poprawione wnętrze. A tymczasem mamy kolejną wersję limitowaną dotychczasowego modelu.

Nie pamiętam które to już taka wersja, a na pewno jedno z bardzo wielu. Ktoś w Renault Trucks najwyraźniej polubił tworzenie wersji limitowanych i dostrzega w tym sposób na dotarcie do bogatych klientów. Jednocześnie firma bardzo dobrze to opanowała, wszak jej limitowane wersje są chyba najciekawsze na obecnym rynku.

Ten kolejny samochód zadebiutował dzisiaj we Francji i nazywa się „The Boss”. Może to wskazywać na idealne auto dla szefa, podobnie zresztą jak bogate wyposażenie. Znajdziemy w nim największą kabinę High Sleeper, najmocniejszy silnik o mocy 520 KM, a także fotele marki Recaro, pokryte skórzaną tapicerką.

Całe nadwozie utrzymano w czerwono-szaro-białych barwach. Dotyczy to zresztą także wnętrza, w postaci szaro-czerwonych foteli, czy nawet biało-czerwonych poręczy przy drzwiach. A do tego dochodzi coś specjalnego, czyli nagłośnienie francuskiej marki Focal. Składają się na nie między innymi głośniki niskotonowe oraz potężny subwoofer.

Przyznam, że kompletnie nie orientuję się w kwestii nagłośnienia. Wygooglowałem więc czym jest ten Focal i co w nim takiego wyjątkowego. Dotarłem przy tym do informacji, że to jedna z ostatnich firm nagłośnieniowych na świecie, które nie tylko projektują swój sprzęt, ale też samemu go wytwarzają. Ta produkcja ulokowana jest na południu Francji i oczywiście przekłada się na bardzo wysokie ceny. A przy okazji bardzo wysoka ma być też jakość, zarówno w kwestii dźwięku, jak i wykonania.