OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 23 Czerwiec, 2015

Port w Calais zablokowany przez pracowników MyFerryLink – ciężarówki stoją, imigranci szaleją

port calais

Imigranci wchodzą dzisiaj w Calais do ciężarówek jak do siebie – port został skutecznie zablokowany przez pracowników firmy MyFerryLink, która wkrótce ma zostać przejęta przez konkurencyjne przedsiębiorstwo. I mówiąc “skutecznie” wcale tutaj nie przesadzam – z Calais przez najbliższe kilka godzin nigdzie nie popłyniemy. Jeśli zaś chodzi o powroty na kontynent, to jak napisał mi właśnie Łukasz Głodek z European Routes, obecnie z Dover do Francji pływają wyłącznie promy firmy DFDS, które jednak zamiast Calais wyjątkowo obsługują Dunkierkę. Odnośnie Dunkierki mogę jeszcze poinformować, że wyjątkowo odpłyną z niej dwa dodatkowe promy do Dover, dzisiaj wieczorem o godzinie 19.00 oraz w nocy o godzinie 1:00.

Protest pracowników MyFerryLink powinien zakończyć się do godziny 20. Do tego czasu należy spodziewać się ogromnych korków i imigrantów robiących dosłownie co chcą, nagranych z powietrza na filmie dostępnym TUTAJ. Kolejka do tunelu liczona jest oczywiście w kilometrach, a do Dover jedzie się tak:

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 4 komentarzy

  1. kolo napisał(a):

    na załączonym zdjęciu jedzie się do Dover, nie do Dunkierki, ale w sumie po części do Dunkierki też

  2. Stasz napisał(a):

    Trzymajmy się bracia ! Mam nadzieję, że nikomu ze stojących w dojeździe nic się nie stanie (nie mówie o towarze, ale o człowieku)

  3. lukasz napisał(a):

    Od strony Angli do Dover stoimy już 12 godzin na M20 i nie zapowiada sie zeby szybko poszło policja puszcza ruch na M20

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.