OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 23 Czerwiec, 2015

Wielka restrukturyzacja w firmie MAN, która może kosztować zatrudnienie nawet dwa tysiące osób

man_fabryka_austria_steyr

Nowe porządki, które Volkswagen postanowił wprowadzić w firmach Scania oraz MAN, już wkrótce mają wysłać na bezrobocie sporą grupę osób. Jak podaje Agencja Reutera, już na samym wstępie zatrudnienie w firmie MAN zostanie ograniczone o od tysiąca do dwóch tysięcy osób, co ma związek z reorganizacją produkcji. W ten sposób chce się zwiększyć wydajność poszczególnych zakładów, częściowo kosztem fabryki w niemieckim Salzgitter, która z produkcji pojazdów ma teraz przejść wyłącznie na produkcję części.

Warto zaznaczyć, że restrukturyzacja MAN-a dotknie także Polski, gdzie już tej jesieni do przeszłości odejdzie podpoznańska fabryka autobusów. W tym jednak przypadku nie mówi się jednak o większej ilości zwolnień, gdyż wszystkie chętne osoby mają znaleźć zatrudnienie w Starachowicach oraz w fabryce Volkswagena pod Wrześnią.

Źródło informacji: TTM.nl

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. poiujolij napisał(a):

  no na pewno z eldorado wszyscy chętnie pobiegną z różami w zębach do polaka robić w polsce jak psy hehe

 2. bojkot napisał(a):

  Bojkot niemieckich firm!!!!!!!!!
  Do tego doprowadził MiLoG
  Skoro niema popytu – Niema SPRZEDAŻY!!!!!!!!!!!

  Coraz więcej firm uszczupla tabor….

  Coraz więcej kierowców znowu musi zacząć szukać pracy.. (po latach znowu “stary szofer będzie się musiał wykazać” w nowej firmie..

  KWADRATURA KOŁA!!!!!!!!

  I pomyśleć, że Europą tacy rządzą…

  A konsekwencji nie widzą!!!!!!

 3. Bob napisał(a):

  No i co kolejna propagandowa zagrywka?
  To tak jak pisałem jakiś czas temu. Tylko tym razem proszę mnie dobrze zrozumieć. Rząd polski wypowiadał się swego czasu, że odkąd Rosja nałożyła embarga to ni z gruszki ni pietruszki polski eksport wzrósł więc nie ma podstaw do niepokojów.
  Podobnie w produkcji aut ciężarowych wszyscy chwalą jaka to sprzedaż w tym roku jednak wszyscy zamiast przyśpieszać produkcję to zaczynają zwalniać ludzi. Czy tylko mnie coś tu nie pasuje?

 4. bojkot napisał(a):

  Wszystkie kraje zmierzają w kierunku “Marksistowskim” (nawet siejąć propagandę)
  Pensja minimalna – czy czasami skądś nie jest to znane “wszyscy równi”

  Ale
  Głośno i wprost nie wolno mówić, że Marks miał rację!!!!!!!!!

  bo JAK TO NAZWAĆ ??????

 5. bojkot napisał(a):

  KOMUNA WRACA

  Tylko pod inną postacią

 6. Bob napisał(a):

  Żadna komuna nie wraca to jest euro socjalizm. Władza tapla się w luksusach i jej ziomki znajomki a reszta społeczeństwa musi zap…… na nich. W Polsce jak nie masz pleców u władzy to nie masz żadnych pleców. Pokaż mi palcem przewoźnika a ja na niego zrobię donos do co najmniej 5 instytucji państwowych które przyjdą i w sumie rok w firmie przesiedzą. I nie ma bata zawsze coś znajdą. Sama inspekcja pracy – przypominam kierowca może średnio pracować 40 h tygodniowo. Ciekaw jestem jaka kara czeka przewoźnika za łamanie tego prawa?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.