Ona po kraju, on na międzynarodówce, czyli rocznica ślubu i wspólne zamiłowanie

Paula oraz Marcin Roszak świętowali dzisiaj drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji mieszkająca w Śremie para podzieliła się ze mną zdjęciami i nagraniami z uroczystości, na której nie brakowało samochodów ciężarowych.

18 czerwca 2021 roku nowożeńcy przejechali do ślubu w kabinie Volva FH 500 Globetrotter XL. Towarzyszyły im też cztery inne ciągniki siodłowe, należące do firmy Grobelny Transport z Leszna, w której Marcin pracuje aktualnie od czterech lat. Był to więc kolejny przykład firmowego, ślubnego konwoju, tradycji cieszącej się wśród polskich kierowców ciężarówek coraz większą popularnością.

Ta historia jest też o tyle szczególna, że o ile w 2021 roku Paula wychodziła za kierowcę ciężarówki, to dzisiaj sama również wykonuje ten zawód. Krótko po ślubie zdobyła bowiem prawo jazdy kategorii C+E oraz kwalifikację zawodową, dzieląc z mężem zamiłowanie do ciężkich pojazdów. Przy tym Marcin kursuje dzisiaj na trasach międzynarodowych, podczas gdy Paula znalazła pracę w transporcie krajowym.

Z mojej strony życzę Pauli i Marcinowi wszystkie najlepszego, co najmniej kilkudziesięciu takich rocznic oraz dalszego trzymania się wspólnej pasji!