Hyundai H350 coraz bliżej, czyli kolejne informacje, oficjalne grafiki, dwie premiery i jeden rozstaw osi

Mam kolejne informacje dotyczące nowego dużego samochodu dostawczego marki Hyundai. Przedstawiciele koreańskiej marki po raz pierwszy oficjalnie wypowiedzi się na temat tego pojazdu, organizując w Wielkiej Brytanii konferencję prasową. Poniżej siedem faktów z konferencji:

1. Znana jest nazwa – największy europejski Hyundai został ochrzczony H350.

2. Potwierdzona została światowa premiera na targach pojazdów użytkowych IAA w Hannoverze (25 września), a także na paryskich targach lżejszych pojazdów, które wystartują 4 października.

3. Wiadomo kiedy samochód trafi na drogi – pierwsze egzemplarze klienci odbiorą w 2015 roku i będą to pojazdy wyprodukowane w tureckiej fabryce.

4. Zdradzono nietypowy fakt odnośnie konfiguracji – do wyboru dostaniemy tylko jeden rozstaw osi, na którym stanie nadwozie pod zabudowę, blaszany furgon lub wersja osobowa.

5. Planowane jest wprowadzenie do przedstawicielstw marki specjalistów od pojazdów dostawczych, którzy fachowo obsłużą klientów na te auta.

6. Niestety nikt nie wspomniał o silniku…

7. Udostępniono grafiki przedstawiające design karoserii i wnętrza, które można zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że deska rozdzielcza zapowiada się obiecująco.

hyundai_h350_grafika_wyglad_2hyundai_h350_grafika_wyglad_1

40ton.net jest jedynym serwisem branżowym w Polsce, który na bieżąco informował na temat nowego auta dostawczego marki Hyundai. Koreańską nowość, oczywiście w kamuflażu, prezentowałem już m.in. TUTAJTUTAJ i TUTAJ.