Nowy bus marki Hyundai znowu na testach, czyli odsłonięte logo firmy oraz zapowiedź kariery w USA

hyundai_dostawczy_bus_kamuflaz_2014

Trwają testy nowego samochodu dostawczego marki Hyundai, który prawdopodobnie już w tym roku pojawi się na rynku i zacznie walkę o klientów wybierających dotychczas Ducato, Sprintery, Mastery i inne pojazdy o DMC oscylującym wokół 3,5 tony. Po wielokrotnym przyłapaniu pojazdu na testach w Europie, a także sfotografowaniu wnętrza, o czym pisałem m.in. TUTAJ, teraz Hyundaia przyłapano w USA, a konkretnie w Kalifornii. Pozwala to się więc domyślać, że Koreańczycy chcą zdobyć klientów nie tylko w Europie, lecz także zagrozić pozycji Freightlinera Sprintera, Rama ProMaster, czy amerykańskiego Forda Transita.

Co ciekawe, na powyższym zdjęciu możemy wyraźnie zobaczyć logo marki Hyundai na atrapie chłodnicy. Tym samym rozwiane zostaną wszystkie wątpliwości osób, które nie wierzyły, że ten duży zamaskowany bus to konstrukcja koreańska.

Premiery pojazdu możemy spodziewać się podobno jeszcze tej jesieni w Hannoverze. Pojazd jest samodzielną konstrukcją marki Hyundai, będzie dostępny w wariantach o DMC od 3,5 to 5 ton, zaś jego produkcja na Europę będzie odbywała się w Turcji.

Źródło zdjęcia: thekoreancarblog.com; źródło informacji: bestelauto.nl