Galeria dwudziestu szczególnie ładnych lub nietypowych DAF-ów Euro 6, czyli jak porządny DAF to z Holandii

Ciężarówki marki DAF są w Polsce wyjątkowo popularne i najnowsze modele Euro 6 już wkrótce staną się zapewne stałym elementem naszego krajobrazu. W większości przypadków będą to jednak niestety nie wyróżniające się niczym szczególnym ciągniki siodłowe z prostymi malowaniami, jakich jeżdżą w Polsce naprawdę tysiące. W związku z tym ja postanowiłem przygotować pewną odmianę w postaci zestawienia dwudziestu wyjątkowo ciekawie wyglądających DAF-ów Euro 6. Zdjęć do artykułu poszukiwałem oczywiście w Holandii, bo przecież nigdzie indziej nie ma tylu pięknych DAF-ów, co w kraju ich pochodzenia. I tak oto trafiłem na stronę internetową holenderskiego dealera TB-Groep, którego dział „dopiero co dostarczone” okazał się prawdziwą skarbnicą ciekawych fotografii.

Na poniższym zestawieniu można zobaczyć przede wszystkim model XF w najróżniejszych konfiguracjach, a także po jednym CF-ie i LF-ie. Poza tym nie brakuje prawdziwych smaczków w postaci dwuosiowej „solówki” XF Super Space Cab to nauki jazdy, czy dwóch egzemplarzy modelu XF z całkowicie płaską i nieznaną w naszym kraju kabiną Comfort Cab. Zapraszam do przeglądania!

Zdjęcia: TB-Groep

daf_euro_6_nl_tuning_01 daf_euro_6_nl_tuning_20 daf_euro_6_nl_tuning_19 daf_euro_6_nl_tuning_18 daf_euro_6_nl_tuning_17 daf_euro_6_nl_tuning_16 daf_euro_6_nl_tuning_15 daf_euro_6_nl_tuning_14 daf_euro_6_nl_tuning_13 daf_euro_6_nl_tuning_12 daf_euro_6_nl_tuning_11 daf_euro_6_nl_tuning_10 daf_euro_6_nl_tuning_09 daf_euro_6_nl_tuning_08 daf_euro_6_nl_tuning_07 daf_euro_6_nl_tuning_06 daf_euro_6_nl_tuning_05 daf_euro_6_nl_tuning_04 daf_euro_6_nl_tuning_03 daf_euro_6_nl_tuning_02