OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 12 Styczeń, 2015

100 000 serduszek WOŚP naklejonych na nowe Vito w siedmiu miastach – jak Mercedes wsparł akcję

mercedes_vito_naklejki_wosp_1

Samochód z naklejką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na nadwoziu każdy z nas widział chyba co najmniej raz w życiu. Samochód z kilkoma, jeśli nie kilkunastoma tysiącami takich naklejek to jednak rzecz nie tylko niespotykana, co wręcz trudna do wyobrażenia. Właśnie tyle czerwonych serduszek naklejono natomiast na flotę nowych Mercedesów Vito w ramach tegorocznego finału WOŚP. W ten sposób firma Mercedes-Benz poparła tę akcję charytatywną, wykorzystując przy tym aktywne wsparcie swoich dealerów z różnych miast. Za każdą nalepkę na naklejoną na nowym Vito w Warszawie, Krakowie, Chorzowie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie i Szczecinie, Mercedes obiecał przekazać 1 zł na konto WOŚP.

Jak powiedział Aleksander Rzepecki z działu prasowego MB: W zeszłym roku przeprowadziliśmy podobną akcję, ale tylko w Warszawie. Zainteresowanie przerosło wtedy nasze oczekiwania, bo w akcji udział wzięło aż 15.000 osób i tyle właśnie serduszek znalazło się na naszym pojeździe. W tym roku dzięki pomocy naszych lokalnych dealerów udało się zebrać około 100.000 naklejek i taka też będzie wartość naszego wsparcia dla Orkiestry.

mercedes_vito_naklejki_wosp_2

Udział Mercedesa w XXIII Finale nie ograniczył się jedynie do oklejania samochodów. W studiu TVP podczas relacji telewizyjnej, firma przekazała na ręce Jurka Owsiaka jeszcze inny egzemplarz nowego Vito. Posłuży on za środek transportu instruktorom programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”, którzy dzieci z całej Polski w zakresie podstawowej pomocy medycznej. Mercedes wspiera ten program już od sześciu lat.

Przy okazji jeszcze pozwolę sobie zapowiedzieć, że już na przełomie stycznia i lutego w dziale Testy opublikuję tekst na temat nowego Vito.

mercedes_vito_naklejki_wosp_3

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    To co? Za rok flota Actrosów? 😉

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.