Zlot ciężarówek już pod koniec marca – w najbliższy weekend możecie odwiedzić „Warsaw Truck Show”

warsaw_truck_show_2017

Już w najbliższy weekend, czyli 25 oraz 26 marca, w Wolicy pod Warszawą będzie miał miejsce zlot samochodów ciężarowych. Jest to jedyna taka impreza w okolicach stolicy, a przy okazji też jedyny zlot, który ma miejsce w tak wczesnym terminie.

Co zapowiadają organizatorzy? Na miejscu mają pojawić się ciężarówki tuningowane, zabytkowe, a nawet wyczynowe. Te ostatnie mają być reprezentowane przez pojazdy przystosowane do driftu, a także te występujące niegdyś w rajdzie Dakar. Nie zabraknie także modeli samochodów ciężarowych, a nawet finału modelarskich mistrzostw polski w wyścigach miniaturowych „terenówek”. Obecne będą też atrakcje typowo piknikowe, jak na przykład muzyka rockowa na żywo.

Jakie zmodyfikowane pojazdy pojawią się na imprezie? Będą to przede wszystkim starzy znajomi, jak Volvo FH z firmy Lugras, czy też czarno-złoty Kenworth z firmy Łączyński. Do tego dojdą także reprezentanci floty Tomex-Trans, z 750-konnym FH16 na czele, a także kilka pojazdów od mniej znanych, lokalnych przewoźników. Przykładem może być tutaj Scania serii 4 z wywrotką, szerzej znana pod nazwą „Smoczyca”.

Wszystko odbędzie się w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo, pod adresem Wolica 114D, nieopodal Nadarzyna. Wstęp na imprezę jest wolny, a dodatkowe informacje znajdziecie tutaj, na facebookowej stronie imprezy.