OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 18 Styczeń, 2017

Zamach terrorystyczny przy użyciu betoniarki? Byłoby to bardzo łatwe oraz bardzo niebezpieczne

Oglądajcie od około 23:10.

W ostatnich miesiącach doszło do już trzech zamachów, w których narzędziem był samochód ciężarowy. Państwo Islamskie oficjalnie zresztą zaleca ciężarówki jako narzędzie do siania terroru, zwracając uwagę na łatwość ich pozyskania oraz użycia. W związku z tym warto zapoznać się z powyższym nagraniem, będącym fragmentem szkolenia w zakresie materiałów niebezpiecznych.

Film pochodzi z 2013 roku, kiedy jeszcze nikt nie myślał o wbijaniu się w tłumy wielotonowymi pojazdami. W zamian za to szkolący wraca uwagę na pojazdy specjalistyczne, mogące służyć terroryzmowi z racji swoich konstrukcji oraz przewożonych ładunków. Pojawia się tutaj przykład betoniarki, która w odpowiednich ładunkach może spowodować potężny wybuch, jednocześnie nie zwracając wcześniej niczyjej uwagi. Powstały po wybuchu lej daje do myślenia…

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. Tomq napisał(a):

  A czy kto§ wyłapał czym była wieziona ta saletra, bo na zdjęciach nie bardzo widać pozostałości po jakimkolwiek aucie.

 2. kazah napisał(a):

  Nie będzie islamskich brudasów nie będzie zamachów!!! Nie mam nic przeciwko przyjmowaniu kobiet i dzieci czy nawet całych rodzin z krajów ogarniętych wojnami. Węgry, przez które przechodzi gro “imigrantów” prowadzą statystyki i się okazało że przez Węgry przechodzą brudasy ze 104 krajów!! tymczasem wojny są prowadzone na stan dzisiejszy w Syrii i Iraku.

 3. rs7 napisał(a):

  kazah : Lepiej bym tego nie skomentowal!
  Szacun stary! w du**** z poprawnoscia polityczna! Brudasy sa jakie sa i zadne slowa i czyny politykow tego nie zmienia!

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.