Wytypuj zwycięzcę Euro 2016 i wygraj bardzo ciekawy model ciężarówki – WYNIKI

fabryka_fajnych_rzeczy_uchwyt_na_butelke_2

Wyniki, 11.07.2016, 10:29

Okazuje się, że transportowe niesnaski z Francją nie wpłynęły na Wasze preferencje piłkarskie, zaś wynik Euro 2016 można określić powszechnym zaskoczeniem. Zaledwie pięć (!) zgłoszeń przewidywało bowiem zwycięstwo Portugalii, zaś wśród nich było zgłoszenie Jacka, który otrzyma ciągnik z butelkową naczepą, a także Anity, która otrzyma solówkę z uchwytem pod piwo. Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo, a wszystkim innym serdecznie dziękuję za udział w zabawie.


Drodzy Czytelnicy,

Już dzisiaj będzie miał miejsce finał Euro 2016, w związku z czym, dzięki uprzejmości firmy „Fabryka Fajnych Rzeczy”, postanowiłem zorganizować konkurs, który na pewno Was zainteresuje. Zadanie jest następujące: do godziny 20.30, 10 lipca 2016 roku, macie czas, żeby wytypować zwycięzcę, uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach, a następnie przesłać swój wybór, jego uzasadnienie oraz imię i nazwisko na adres mailowy [email protected]. A w poniedziałek rano, kiedy zwycięzca Euro 2016 będzie już powszechnie znany, dane zwycięzców dwukrotnie trafią do programu losującego.

fabryka_fajnych_rzeczy_uchwyt_na_butelke

Program losujący wybierze dwie osoby, które otrzymują od „Fabryki Fajnych Rzeczy” bardzo przydatny prezent, szczególnie przydatny właśnie przy okazji transmisji z piłkarskich boisk. Pierwsza z wylosowanych osób dostanie drewniany model ciągnika siodłowego z naczepą, będący uchwytem na półlitrową butelkę, natomiast do drugiej powędruje podobny model w formie solówki z uchwytem na półlitrową puszkę. Co więcej, obaj zwycięzcy będą mogli zadecydować do jakich pojazdów zostaną upodobnione ich uchwyty, mając do wyboru Scanię serii R lub też Mercedesa Actrosa.

Wszystkim osobom zainteresowanym drewnianym ciężarówkom, służących za stojaki na zimne piwo, tudzież na jakiś mocniejszy trunek, polecam zapoznanie się z pełną ofertą firmy „Fabryka Fajnych Rzeczy” na Allegro.pl, dostępną po kliknięciu TUTAJ.

fabryka_fajnych_rzeczy_uchwyt_na_butelke_3