WITD Wrocław: Wywrotka na oponach tak zniszczonych, że ITD przecierało oczy ze zdumienia

W transporcie budowlanym opony ciężarówek naprawdę nie mają lekko i przy odrobinie szczęścia można je kompletnie zniszczyć nawet po kilku ciężkich trasach. Nie usprawiedliwia to jednak zatrważającego stanu opon „czteroośki”, którą na drodze publicznej zatrzymało WITD Wrocław. Galeria zdjęć oraz komunikat poniżej:

W dniu 21 lipca br. patrol motocyklowy inspekcji transportu drogowego przeprowadził we Wrocławiu na ul. Jerzmanowskiej kontrolę czteroosiowego pojazdu ciężarowego. Już podczas jazdy uwagę inspektorów zwrócił fatalny stan ogumienia pojazdu.

Kontrola wprawiła w zdumienie inspektorów – dawno nie spotkali tak fatalnych opon na pojeździe poruszającym się po drogach publicznych. Dodatkowo z pojazdu wyciekały płyny eksploatacyjne. W wyniku przeprowadzonej kontroli zakazano kierowcy dalszej jazdy i ukarano go mandatem karnym.

witd_wroclaw_druty_zamiast_opon_1 witd_wroclaw_druty_zamiast_opon_5 witd_wroclaw_druty_zamiast_opon_4 witd_wroclaw_druty_zamiast_opon_3 witd_wroclaw_druty_zamiast_opon_2

Źródło: WITD Wrocław