Truck Forum&Awards 2016 już 12 maja w Warszawie, czyli największe takie spotkanie handlowe w branży

truck_forum_awards_2016

Spotkania z załadowcami poszukującymi przewoźników, omówienie najważniejszych wyzwań prawnych stojących przed firmami transportowymi oraz przedstawienie laureatów programu badawczego TOP 1500 to najważniejsze punkty Truck Forum&Awards 2016. Wydarzenie to odbędzie się 12 maja w Hotelu Novotel Airport w Warszawie, jest największym spotkaniem handlowym w branży transportowej, a 40ton.net objęło nad nim patronat medialny

W ramach sesji plenarnej, menedżerowie logistyki z kilkunastu firm produkcyjnych i handlowych zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Równolegle zorganizowana zostanie sesja prawna, podczas której eksperci z zakresu prawa transportowego pochylą się nad zagadnieniami, które utrudniają działalność polskim przewoźnikom.

Truck Forum&Awards będzie także okazją do przeanalizowania rynku TSL i nagrodzenia najlepszych przewoźników. Wydawnictwo Eurologistics razem z firmą Data Group Consulting od lat prowadzą badanie Top 1500, sprawdzające kondycję firm transportowych oraz tendencje panujące na rynku. W tej części nastąpi uroczyste uhonorowanie laureatów programu badawczego Top 1500 na podstawie analizy wyników finansowych w kategoriach duże, średnie i małe firmy transportowe.

Podczas kończącej dzień sesji handlowej przedstawiciele firm produkcyjnych i handlowych będą oczekiwać na przewoźników przy dedykowanych stolikach. Będzie to więc okazja do nawiązania kontaktów i przedstawienie swojej oferty współpracy, podczas gdy lista firm biorących udział w sesji handlowej będzie wyglądała następująco: Grupa ZPAS, Anwil S.A., Ampol-Merol, Kaufland Polska Markety, ZM Silesia, Meble Wójcik, Intermarche, Bricomarche, Grupa Oknoplast, NOVOL, Prime Food, Scanfil, Kilargo, Carrefour, DELPHI.

Dodatkowe informacje na temat Truck Forum&Awards 2016 dostępne są na stronie http://eurologistics.pl/konferencje-euro/truck-forumawards-2016/