OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 8 Styczeń, 2018

Transport i rozrywka, czyli pracownicy firmy Divetrans przeciągający DAF-a XF na dystansie 50 metrów

W nawiązaniu do tekstu:

Zbierz kolegów i przeciągnij DAF-a XF – nietypowa akcja zorganizowana przez ESA Trucks

Pod koniec grudnia pojawiła się pierwsza odpowiedź na wyzwanie ogłoszone przez firmę ESA Trucks. Kotlińska firma Divetrans zaprezentowała proces przeciągania DAF-a XF przez bohaterów popularnych filmów oraz bajek.

W roli m.in. Myszki Miki, Kapitana Ameryki, Mistrza Joda oraz psa Scooby Doo wystąpili oczywiście pracownicy firmy. Przeciągnięcie czarno-złotego DAF-a na dystansie 50 metrów zajęło im dokładnie 20 sekund oraz 24 setne, a wszystko uwieczniono na poniższym filmie.

Dla przypomnienia jeszcze dodam, że pracownikom firmy ESA Trucks przeciągnięcie DAF-a XF zajęło 19 sekund oraz 43 setne. Firma Divetrans była więc bardzo blisko, ale niestety nie udało się jej ustanowić nowego najlepszego wyniku. Choć z drugiej strony, barwnością swoich strojów i tak pobili organizatorów 😉

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. bangladesh napisał(a):

  Czyli tak teraz wygladac bedzie przemyt ciężkich narkotyków?

 2. Robert napisał(a):

  ….ale to i tak nowy rekord bo był hamulec ręczny zaciągnięty.
  Pozdrawiam kolegów pozytywnie zakręconych.Kostomłoty.

 3. Szef zlodziej napisał(a):

  Esa nie bez powodu zorganizowała taką imprezę…Pewnie to jakis nowy projekt pod tytułem “ściągnij naszego dafa do najblizszego parkingu” Jak wszyscy wiedzą daf to marka ktora uwielbia pas awaryjny, a teraz zawsze znajdzie się ekipa misiów push-upkow która szybko sholuje dafika na parking. Jeszcze tylko muszą wymyslec jakaś imprezę z zawodami w wymianie turbin-może w skafandrach astronautów?☺ Pozdrawiam

 4. Misza napisał(a):

  Super sprawa. Mam nadzieję, że zabawa była przednia. Przynajmniej z dystansem i uśmiechem podeszliscie do tematu transportu.

 5. Dawid napisał(a):

  Nie dali rady przebić platformy obywatelskiej i ciągnięcia przez jej członków samolotu OLT EXPRESS. Tak mi się jakoś skojarzyło.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.