Rusza siódma edycja Akademickiego Turnieju TransEdu, dla uczniów i studentów logistyk z całej Polski

trans_edu_2016

Wkrótce wystartuje siódma już odsłona Akademickiego Turnieju TransEdu! Rozgrywki w grę będącą symulacją giełdy Trans oraz testy wiedzy o branży TSL odbędą się już w maju, a udział w nich wziąć mogą wszyscy uczniowie i studenci logistyki w Polsce. I naprawdę warto gdyż do wygrania są jak zwykle atrakcyjne nagrody rzeczowe, pieniężne oraz certyfikaty.

Formuła pozostaje niezmieniona: uczestnicy Turnieju wcielą się we właścicieli firm transportowych, którzy wysyłają w trasę flotę ciężarówek, walcząc o najwyższą stawkę za kilometr. Ostatniego dnia odbędzie się test wiedzy, do którego podejdą wszyscy gracze.

W Turnieju może wziąć udział każdy uczeń i student kierunku logistycznego w Polsce. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem każdej z tych grup w poprzednich latach, w tym roku dla wyrównania szans został wprowadzony podział na dwie grupy: uczniów szkół średnich i studentów. Udział w Turnieju może wziąć każdy uczeń i student logistyki w Polsce, gdziekolwiek się znajduje – do wystartowania potrzebny jest tylko komputer z  internetem, na który należy pobrać aplikację dostępną TUTAJ i zarejestrować się.

Jeśli jesteś studentem…
Masz szansę zdobyć sportową, wodoodporną kamerę GoPro HERO, czytnik książek albo ekspres do kawy.
Jeśli jesteś uczniem…
Do wygrania masz słuchawki SteelSeries Siberia 200 Sakura Purple, dysk przenośny oraz canonowe 3w1: drukarkę, skaner i ksero.
Każdy uczestnik Turnieju…
Ma szansę na zdobycie certyfikatu potwierdzającego znajomość technologii wykorzystywanej w branży TSL.

VII ATTE odbędzie się w dniach 24-27 maja. Terminy gier dla poszczególnych województw są następujące:
Rozgrywka I (24.05)
Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: zachodniopomorskie, pomorskie, śląskie, warmińsko-mazurskie oraz podlaskie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.
Rozgrywka II (25.05)
Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: lubuskie, wielkopolskie, kujawsko- pomorskie, podkarpackie, opolskie oraz mazowieckie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.
Rozgrywka III (26.05)
Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie oraz lubelskie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.
Test wiedzy (27.05)
Test będzie otwarty od godziny 8.00 – 20.00.
Zapraszamy na www.edu.trans.eu!

Dodatkowych informacji udziela:
Ewelina Bukowska, Social & Media Relations Teams Manager
[email protected]