OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 1 Marzec, 2018

Rosyjski oddział Coca-Coli odmłodzi flotę ciężarówkami Renault Trucks – wybrano 13-litrowy model T440

Rosyjskie przedstawicielstwo Coca-Coli postanowiło na ciężarówki marki Renault Trucks. Do transportu na potrzeby własne, a więc rozwożenia napojów oraz soków, zaczęto zamawiać ciągniki siodłowe Gamy T. Pierwsze z nich zostały już nawet odebrane.

Coca-Cola HBS Rossija wybrało Renault Trucks T440 Sleeper Cab. Mamy tutaj więc 13-litrowy silnik o mocy 440 KM oraz niżej zawieszoną kabinę sypialną. Ciężarówki te mają jeździć w transporcie dalekobieżnym, rozwożąc produkty Coca-Coli po całej Rosji. Odmłodzą one obecną flotę firmy, liczącą około pół tysiąca ciężarówek różnych marek oraz klas.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. mack napisał(a):

  Panie Filipie a jak wygląda sprawa renault T w wersji “extreme”, która była jakiś czas temu opisywana odnośnie prób przebicia się na rynek transportu w syberii?

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Od tamtego czasu nie pojawiły się żadne informacje o zamówieniach takich maszyn. Jak widać, nie mają szans w konkurencji z Kamazem lub Uralem.

 2. JacekKaszuby napisał(a):

  Az dziwne ze coca cola rosja nie pokusila sie o rodzime kamazy

 3. Stefan napisał(a):

  Nie ma co się dziwić w końcu Renault ma jest udzialowc rosyjskiej ;;; lady;; nie zdziwi mnie fakt jak za 5-10 lat w gliwickim oddziale Opla będą składać rosyjskie lady

 4. Tomasz napisał(a):

  “gliwickim oddziale Opla będą składać rosyjskie lady”-a co ma wspolnego opel z renault ,ze mieli by montowac lady. Zreszta lady i tak nie maja racji bytu w europie bo tania marka na rynek europejski jest Dacia w koncernie Renault.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.