Renault Trucks świętuje 20-lecie polskiego przedstawicielstwa, czyli limitowana seria ciągników serii T

Marka Renault Trucks jest oficjalnie obecna w Polsce już od 20 lat. Z tej okazji Volvo Group Trucks Poland przygotowało więc limitowaną edycję ciężarówek serii T pod hasłem „Rewolucyjna Dwudziestka”. W jej ramach sprzedawane są ciągniki siodłowe z pakietem Fuel Eco, skrzyniami biegów Optidriver oraz zarówno nisko, jak i wysoko zawieszonymi kabinami. Auta wyróżniają się jubileuszowymi emblematami z numerami seryjnymi, specjalnymi pokrowcami siedzeń oraz oklejeniem kabiny. Szkoda tylko, że to ostatnie jest delikatnie mówiąc skromne, przez co limitowana wersja nie robi żadnego szczególnego wrażenia.

Ciągniki z serii „Rewolucyjna Dwudziestka” mają wyróżniać się nie tylko dodatkami zewnętrznymi, lecz także korzystniejszymi warunkami eksploatacji. Oferta promocyjna zawiera kontrakt serwisowy Excellence lub rozszerzony pakiet gwarancyjny i obsługowy Maxi Secure oraz Renault Trucks Assistance. Firma Renault Trucks Financial Services, która również w tym roku świętuje jubileusz 20-lecia obecności w Polsce przygotowała ponadto pakiet wynajmu już od 1399 euro netto miesięcznie lub leasingu 104,99 proc.

Więcej informacji na temat wyjątkowych ciągników można otrzymać u reprezentantów handlowych Renault Trucks i Renault Trucks Financial Services.

renault_trucks_rewolucyjna_dwudziestka