rekrutuj 40ton665
Opublikowane 3 Styczeń, 2017

Raben powiększa swoją infrastrukturę na terenie Niemiec, przejmując dwa magazyny pod Stuttgartem

raben_niemcy

Największa polska firma logistyczna – Raben Group – nie przestaje się rozrastać. Tym razem dwie istotne inwestycje poczyniono na terenie Niemiec, gdzie Raben przejął dwa magazyny należące wcześniej do firmy Rhenus. Oba z nich ulokowane są na południu Niemiec, nieopodal Stuttgartu, w miejscowościach Fellbach oraz Weilimdorf. Przejęte magazyny obsługują przede wszystkim branże motoryzacyjną, medyczną oraz klientów z branży detalicznej.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. Seba napisał(a):

  Raben wywodzi się chyba z Holandii a nie z Polski?

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Ewald Raben jest Holendrem, lecz swoją firmę rozkręcił w Polsce. Działalność założona przez niego w naszym kraju niejako wchłonęła firmę prowadzoną przez jego rodzinę w Holandii. To swoją drogą bardzo ciekawa historia. Ponadto Polsce znajduje się główne biuro firmy, tutaj też Ewald Raben mieszka i przy okazji tutejszym językiem mówi.

  • aama napisał(a):

   Raben ma siedzibę główną w Holandii jak już coś i to Holenderska firma na Wikipedii wszystko wypisane i głupot nie trzeba wygadywać.

   • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

    To jeszcze proszę zapytać Wikipedię po co Ewald Raben mieszka w Polsce, dlaczego przyjechał tutaj i czym jest Tulip House 😉

Odpowiedz