Polski przewoźnik wygrał naczepę na loterii – nowy Schwarzmüller na własność

Z okazji obchodzonego w tym roku 150-lecia, producent naczep i przyczep Schwarzmüller zorganizował loterię. Wziął w niej udział każdy przewoźnik, który między 1 maja a 31 sierpnia bieżącego roku złożył zamówienie na pojazd z Grupy Schwarzmüller.

Do rozlosowania były łącznie trzy pojazdy – przyczepa pod wymienne nadwozia, naczepa kurtynowa z nowej serii Power Line, a także stalowa wywrotka. Łączna wartość nagród przekroczyła 100 tys. euro, a na liście uczestników loterii znalazło się ponad 4000 firm.

Pod koniec października ogłoszono listę zwycięzców, a wśród nich znalazła się firma z Polski. Przedsiębiorstwo transportowe Kama Jarosław Krasowski z Tomaszowa Mazowieckiego wylosowało naczepę kurtynową, bogato wyposażoną i przekazaną całkowicie na własność. Zdjęcie z odbioru w Austrii możecie zobaczyć powyżej, już z ciągnikiem należącym do polskiego przewoźnika.

Dwóch pozostałych zwycięzców to firmy z Niemiec oraz Czech. Przyczepa podkontenerowa pojechała do firmy Sommer Transport z czeskiego Tachova, natomiast naczepa-wywrotka trafiła do firmy Reinhold und Marcel König z siedzibą w niemieckim Viernheim.