Perfekcyjnie zgrana flota na świątecznym filmie – ponad 40 pojazdów w tym samym stylu

Gdy trwają noworoczne przerwy, a ciężarówki zjeżdżają się na bazy, wiele firm wykonuje pamiątkowe filmy lub zdjęcia. Szczególnie wyróżniła się przy tym niderlandzka firma Van Triest Veevoerders, przygotowując nagranie o naprawdę imponującym charakterze.

Wszystko jest zasługą idealnie dopracowanej floty, o dokładnie takim samym malowaniu kabin, a nawet perfekcyjnie zgranych modyfikacjach oświetlenia. Praktycznie każdy ciągnik ma tak samo umieszczone dodatki, reprezentując typowo niderlandzki styl tuningu. Jest też dodatek specjalny, który wyróżnia tę konkretną flotę. To zielone oświetlenie ostrzegawcze na dachach wszystkich kabin.

Pośrodku tego wszystkiego stanęły też dwa firmowe klasyki. Są to Scanie serii 3, w dwóch szczególnie cenionych wariantach. Pierwsza z nich to model T143H 450 Topline, z silnikiem umieszczonym przed kabiną. Obok zaparkowała natomiast Scania R143H 420 Topline, z pięknym pakietem aerodynamicznym Streamline.

Na filmie wystąpiło ponad ciągników lub zestawów, w większości Scanie oraz pojedyncze Volva. Wszystkie te ciężarówki obsługują na co dzień branżę rolniczą, transportując przede wszystkim pasze. Bardzo wymowny jest też fakt, że to rodzinne przedsiębiorstwo, powstałe w 1959 roku i zarządzane przez już czwarte pokolenie.