Michelin For My Business – kolejne wpisy na blogu o najnowszych trendach w branży

Publikacja na zamówienie

Ogumienie marki Michelin już od dziesięcioleci cieszy się w branży transportowej świetnym wizerunkiem. To efekt między innymi nowatorskiego podejścia i stałego podążania za potrzebami, na co historyczny przykład mogliśmy zobaczyć w następującym artykule: Kombi do testowania ciężarowych opon przy 180 km/h – 9,5 tony, 5 osi i 2 silniki. Czym natomiast specjaliści Michelin interesują się w roku 2023? To regularnie możemy śledzić na firmowym blogu Michelin For My Business, prowadzonym także w języku polskim.

Wśród najnowszych wpisów pojawiły się między innymi następujące zagadnienia: czego spodziewać się po systemach automatyzacji jazdy, jak mogą rozwijać się tak zwane „inteligentne drogi”, jak ograniczyć stresy związane z awarią ogumienia, a także co małe i średnie floty mogą uzyskać na nowoczesnych systemach łączności. We wszystkich tych tematach wypowiadają się eksperci, zarówno z samej firmy Michelin, jak i z innych koncernów. Są też materiały uzupełniane filmami, jak na przykład ten o „inteligentnych drogach”, który zamieszczam Wam pod tekstem.

Osoby zainteresowane śledzeniem Michelin For My Business mogą dołączyć do społeczności i skorzystać z funkcji subskrypcji, dostępnej pod tym linkiem. Wygeneruje to powiadomienia o nowych artykułach, a przy okazji też o atrakcyjnych promocjach, z których można skorzystać przy zakupie nowego ogumienia.

Wspomniane, „inteligentne drogi” na przykładach: