Niezbędny sprzęt dla kierowców ciężarówek – 5 pozycji z oferty ISP4TRUCKS

Publikacja na zamówienie

1. Zestaw ratunkowy do plandek

Seria R-Plast to niezawodne wsparcie dla uszkodzonych plandek. W skład zestawu wchodzi: rolka lub łata dostępna w 19 wersjach kolorystycznych, chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym, papier ścierny oraz nożyk (tylko w zestawie z rolką). Zestaw jest odporny na warunki pogodowe i łatwy do przechowania ze względu na niewielki rozmiar. Niezależnie od wielkości uszkodzenia, warto mieć zawsze przy sobie odpowiednią łatę – czy to gotową, czy też wyciętą z rolki o różnych szerokościach. Kluczem do solidnej naprawy jest wykorzystanie materiału naprawczego o nieco większej powierzchni niż samo uszkodzenie w plandece.

2. Paliwo pod kontrolą. Zabezpieczenie wlewu paliwa

Zabezpieczenie wlewu paliwa, to gwarancja bezpiecznego przejazdu. Metalowe sitko wewnętrzne skutecznie chroni przed nieuprawnioną manipulacją w paliwie, z kolei niewielkie rozmiary zabezpieczenia pozwalają na oszczędzanie paliwa przy pełnym zbiorniku. Największą zaletą jest jednak prosta i szybka instalacja, która nie wymaga wymiany korka. Nie trzeba być ekspertem, aby zamontować zabezpieczenie – w zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne do montażu, a cały proces jest bardzo intuicyjny.

3. Zabezpieczenie wewnętrzne do drzwi kabiny podczas snu kierowcy

Bezpieczeństwo kierowcy podczas snu jest najważniejsze, a rosnąca liczba włamań do kabiny oraz napadów na kierowców nie pociesza. Dlatego akcesoriami, które sprawdzą się idealnie są tzw. ,,night locki” – blokada uniemożliwiająca otwarcie drzwi kabiny nawet przy użyciu łomu. Montaż mechanizmu jest stosunkowo prosty – nie wymaga wiercenia, czy ingerencji w konstrukcję drzwi. Pierwszą część blokady montuje się w drzwiach kabiny. Po zamknięciu drzwi wystarczy nałożyć drugą część na uchwyt wewnątrz kabiny i skręcić całość śrubą motylkiem.

4. Świeżość na trasie, czyli lodówka dla kierowców

Co tu dużo mówić. Lodówka sprężarkowa to jedno z najbardziej pożądanych akcesoriów w kabinie kierowcy. Zwłaszcza w gorące dni, kiedy myśli o schłodzonych napojach czy przekąskach nieustannie krążą w głowie. Obecnie w sklepie isp4trucks.com dostępne są dwie promocje na lodówki: 7% zniżki na lodówki sprężarkowe oraz lodówka gratis przy zakupie 12 reflektorów SKYLED Jumbo Amber FULL LED 10’’. Warto wyposażyć się w ten sprzęt jeszcze przed latem.

5. Odświeżacze powietrza POPPY

Najbardziej popularna seria produktów, znana dobrze wszystkim kierowcom ciężarówek. Uzupełni wystrój wnętrza i sprawi, że kabina stanie się przytulniejsza. POPPY posiada nie tylko odświeżacze o różnych zapachach, ale także zestawy montażowe czy kolorowe podświetlenia. Furorę robią również pluszowe zawieszki.