OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 27 Grudzień, 2014

Maszyna do zrzucania śniegu z dachu naczepy lub zabudowy – 60 sekund i biały problem rozwiązany

Czy tego chcemy, czy nie – do Polski nadciągnęła prawdziwa zima. Za oknem jest biało, termometry pokazują co najmniej kilka stopni poniżej zera, a na zabudowach, naczepach i przyczepach pojawił się uciążliwy śnieg. Zrzucenie tego śniegu to niestety karkołomne zadanie, podczas gdy jazda ze śniegiem na dachu może być niebezpieczna dla innych użytkowników dróg. Dlatego też warto przyjrzeć się w tej sytuacji prostemu rozwiązaniu amerykańskiej firmy Scraper Systems, które pozwala szybko i sprawnie oczyścić dach z białego nadbagażu. Oj przydałyby się takie bramki na europejskich parkingach…

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. grzesiek napisał(a):

  bardzo podobne rozwiązanie w w wersji bez wysiadania https://www.youtube.com/watch?v=gmoNSxNbDPA

 2. pete379 napisał(a):

  Hmm to nie lepiej dodać do programu myjni automatycznej ze szczotkami programu “odladzanie”? W końcu samoloty na lotniskach myją specjalną mieszanką do odladzania, wiec nie widzę przeszkód do dodania do oprogramowania szczotek nowego programu i zbiornika z płynem do odaldzania z pompą.
  I tak przy okazji auto byłoby odlodzone i umyte…

 3. zzx napisał(a):

  urządzenie fajne z jednym “ale”.
  służy tylko do zgarniania śniegu z dachów naczep ze sztywnymi zabudowami i nie sądzę by sprawdziło się w przypadku naczep plandekowych gdzie z reguły zalega lód,a po drugie “cóś” się stało z pogodą bo o tej porze roku kiedyś było co najmniej 30 – 40 cm śniegu i codziennie padał świeży a teraz …. praktycznie nie pada.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.