OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 7 Listopad, 2014

Mandersloot kupuje nowe Iveco Daily, czyli trzy egzemplarze dla Czech oraz jeden starszy dla Rumunii

iveco_daily_2014_chlodnia_mandersloot_3

Firma Mandersloot, znany także w Polsce specjalista od transportu chłodniczego, od pewnego czasu inwestuje w pojazdy z lżejszych klas wagowych. Kilka tygodni temu, TUTAJ, opisywałem nowe Volva FL Euro 6 w barwach Mandersloot, które trafiły w kilku egzemplarzach do polskiego oddziału firmy, natomiast dzisiaj przyjrzymy się dwóm generacjom Iveco Daily również z czerwono-zielonym logo na zabudowie.

iveco_daily_2014_chlodnia_mandersloot_2

W pierwszej połowie roku rumuński oddział firmy wzbogacił się o jedno Iveco Daily. Był to egzemplarz poprzedniej generacji, skonfigurowany jako 3,5-tonowe podwozie z 3-litrowym silnikiem o mocy 170 KM. Samochód otrzymał w Holandii zabudowę firmy Van Eyck, agregat chłodniczy Carrier oraz windę kolumnową Dhollandia, po czym wysłano go do pracy na terenie Rumunii. Jest to praca przede wszystkim na terenach miejskich, choć czasami trafi się także jakaś trasa międzymiastowa.

iveco_daily_2014_chlodnia_mandersloot_1

W ostatnich dniach barwy Mandersloot przybrały jednak kolejne Daily. Tym razem były to trzy egzemplarze nowej generacji Daily, posiadające jednak taką samą konfigurację 35C17. Również i tutaj na ramie postawiono chłodnię z agregatem Carrier, zaś środowiskiem pracy będą przede wszystkim miasta. Nowa generacja Iveco nie trafiła jednak do Rumunii, lecz do Czech. No to teraz pozostaje czekać aż Mandersloot przywiezie jakieś Daily do Polski.

Zdjęcia: Mandersloot

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.