Magazyn „Ekspres Reporterów” o firmach masowo wyłudzających pieniądze od przewoźników

express_reporterow_przewoznicy

Już dzisiaj, o godzinie 21:55, na antenie TVP2, magazyn „Ekspres Reporterów” poruszy temat firm oszukujących przewoźników drogowych. Mowa ma być o kilku spółkach ze Śląska, opierających swoją działalność przede wszystkim na wyciąganiu ogromnych kwot od przewoźników.

Nieoficjalne informacje, wymieniające konkretnie o które firmy może tutaj chodzić, zaczęły krążyć po sieci już kilka dni temu. Dodam też, że z wielu stron zapowiedzi te były później usuwane.

Jeśli nie macie dostępu do telewizji, magazyn „Ekspres Reporterów” możecie obejrzeć także przez internet. Będzie on dostępny na vod.tvp.pl, tutaj, w dziale „Odcinki”. Przypominam, że dzisiejsza data to 28.11.2017.

Oficjalna zapowiedź programu znajduje się tutaj.

Niestety duża część komentarzy pod tekstem musiała dzisiaj zostać usunięta. Wynika to z faktu, że polskie prawo nie pozwala mediom podawać nazw firm oraz tożsamości osób wraz z podejrzeniami o oszustwa. Niestety dotyczy także Waszych komentarzy, na które pewna firma zwróciła już uwagę. Żeby natomiast robić akcji pod tytułem „co można, a co nie”, całkowicie wyłączyłem możliwość komentowania.