rekrutuj 40ton665
Opublikowane 3 Luty, 2016

Limitowana oferta Renault Trucks w związku z trzecią rocznicą zakończenia produkcji modelu Magnum

renault_trucks_gama_t_norwegia

Z okazji trzeciej rocznicy zakończenia produkcji modelu Magnum, firma Renault Trucks postanowiła przygotować limitowaną ofertę nowych ciężarówek. Nazywa się ona „Wielka przeprowadzka” i ma na celu zachęcić dotychczasowych posiadaczy 13-litrowych ciężarówek z Francji na przesiadkę do nowej Gamy T.

Do wyboru są dwa 13-litrowe modele – T440 z nisko zawieszoną kabiną Sleeper Cab oraz T480 z najbardziej przestronną kabiną High Sleeper Cab. Specjalność oferty polega natomiast na tym, że w „Wielkiej przeprowadzce” otrzymujemy samochód kompletnie wyposażony, z między innymi komfortowym fotelem i aktywnym tempomatem, a także objęty zestawem usług dodatkowych. Są to kontrakty Start&Drive Reference lub Excellence w preferencyjnych cenach oraz darmowa gwarancja Secure Standard na układ napędowy, rozszerzoną także na trzeci rok eksploatacji.

Dla przewoźników, którzy rozważali zakup nowego Renault Trucks, może być to bardzo ciekawa oferta. Niemniej trudno przy okazji nie stwierdzić, że skoro Renault Trucks już nawiązuje do modelu Magnum, to mogło przy okazji stworzyć limitowaną serię “Magnum”, w ramach której mielibyśmy chociaż atrakcyjne grafiki na nadwoziu, nawiązujące do dawnego modelu.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. ben napisał(a):

    uwstecznilo sie to reno, magnum to chociaz kabina byla w srodku do zycia a nie …….

Odpowiedz