Limitowana, biało-czerwona seria Volva FH z okazji Euro 2016, czyli numer na kabinie i bilety na mecz

euro_2016_volvo_limitowana_seria

Już w przyszłym tygodniu, 10 czerwca, rozpocznie się Euro 2016, czyli mistrzostwa naszego kontynentu w piłce nożnej. W związku z tym, polskie przedstawicielstwo Volvo Trucks przygotowało bardzo ciekawą, limitowaną serię samochodów ciężarowych, przystrojonych w barwy naszej narodowej „jedenastki”.

Mowa tutaj o partii łącznie 23 pojazdów, z których 11 ma kolor biały, z czerwonymi dodatkami, zaś kolejne 12 nosi na sobie kombinację odwrotną. Każdy z samochodów ma także numer boczny, przypominający numery znane z piłkarskich koszulek i mieszczący się w jednym z następujących zakresów – od 1 do 11 w przypadku ciężarówek białych oraz od 12 do 23 w przypadku samochodów czerwonych. I wiecie co? Na tym cyfry nadal się nie kończą. Trzeba bowiem jeszcze dodać, że jedna z ciężarówek otrzymała rola kapitana drużyny, mając numer 9 i wyróżniając się większą kabiną, typu Globetrotter XL. Dla porównania wszystkie pozostałe pojazdy wyposażone są w „glob” o rozmiar mniejszy.

Poza wspomnianymi kabinami, na pokładzie każdego z opisywanych pojazdów będzie czekał między innymi 460-konny silnik, skrzynia biegów typu I-Shift z układem I-See, system audio w bogatej wersji, aktywny układ kierowniczy VDS, czy też obracany fotel pasażera. A do tego każdy z klientów otrzyma złoty pakiet serwisowy oraz bilety na mecz Polska-Niemcy. Dostępność poszczególnych „zawodników” można sprawdzić TUTAJ, a od razu dodam, że 9-tka już się sprzedała – kapitana zamówiła firma K. Ostaszewski.