rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Styczeń, 2017

Do lata w Euro Truck Simulator 2 powinna pojawić się nowa Scania, zarówno serii S, jak i serii R

nowa_scania_ets2_pomiary_2

Studio SCS Software, odpowiedzialne za grę Euro Truck Simulator 2, rozpoczęło prace nad nową wirtualną ciężarówką. Ma być to oficjalny model Scanii nowej generacji, odwzorowujący zarówno serię R, jak i S. W ramach przygotowań, twórcy gry byli właśnie w siedzibie szwedzkiej marki, w Södertälje. Dokonywali oni tam trójwymiarowych pomiarów oraz robili pełen zestaw zdjęć. Pamiątką po tym są fotografie, które widzicie przy tekście.

A skoro już o nowych ciężarówkach do ETS 2 mowa, warto przypomnieć, że fani gry cały czas czekają na model Renault Trucks Gamy T. Twórcy gry pokazali pierwsze zdjęcie tego modelu już w styczniu 2016 roku, informując, że zostanie on wydany po zakończeniu testów. Pomimo upływu roku ciężarówki jednak nadal nie wydano. A wspomniane zdjęcie zobaczycie TUTAJ.

nowa_scania_ets2_pomiary_1

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 13 komentarzy

 1. Daniel napisał(a):

  nie sprecyzowałeś do którego lata 🙂 Jeżeli z nowa Renówka bujają się już rok to wielce prawdopodobne ze Scania będzie jeszcze “lepiej”

 2. mx napisał(a):

  A czy będzie Daf xf convenient concept truck z tym przedłużonym przodem?

 3. . napisał(a):

  Kolejne gówienko do scs’u… Ta scania jak i range t już są w grze dostępne w postaci modyfikacji.

 4. kazan1234 napisał(a):

  Zapomniałeś dodać,że czekamy również na M.A.N’a E6,którego też już robią półtora roku

 5. drajwin napisał(a):

  Niech dodadzą wszystkie nowe auta i według mnie powinni dodawać te starsze nie od razu sprzed 50 lat ale scania , iveco , mercedes , volvo i takie tam

 6. kuba5533 napisał(a):

  do lata a już jest lipiec ?!?!

 7. kuba5533 napisał(a):

  pozatym wnętrze już jest wszystko już jest oprócz tylnych swiateł to co oni je robią przez 3 miesiące sami popatrzcie https://40ton.net/nowa-scania-amerykanskie-naczepy-ponadnormatywne-zapowiedzi-nowosci-dla-truck-simulatorow/

 8. michal napisał(a):

  ciekawe czy dodadzą scanie xt

Odpowiedz