Konkurs dla miłośników tuningu w American Truck Simulator – sprawdź, czy udało Ci się wygrać gadżety

Ogłoszenie wyników:

Dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia i bardzo przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu wyników. Kilkukrotnie przejrzałem otrzymane zrzuty ekranu i po dłuższym namyśle postanowiłem nagrodzić Tomasza, Michała oraz Leopolda. Ich ciężarówki możecie zobaczyć poniżej, a z każdym ze zwycięzców skontaktuję się teraz mailowo w celu pozyskania adresu do wysyłki.

konkurs_ats_wyniki_2 konkurs_ats_wyniki_3 konkurs_ats_wyniki_1


Zakładanie rozmaitych dodatków, czy też przygotowywanie specjalnych malowań, od lat towarzyszy symulatorom jazdy samochodami ciężarowymi. Nie inaczej jest w przypadku gry American Truck Simulator, czyli najnowszej produkcji SCS Software, przenoszącej nas na drogi zachodnich stanów USA. Występujące w grze ciężarówki – Kenworth W900, Kenworth T680 oraz Peterbilt 579 – można modyfikować przy pomocy oficjalnych dodatków, a do tego nie brakuje oczywiście akcesoriów opracowywanych przez samych graczy.

Jak natomiast wyglądają efekty takiego tuningu? Właśnie o to chciałbym Was zapytać, przygotowując mały konkurs. Przez najbliższy tydzień możecie przesyłać do mnie zrzuty ekranu, prezentujące Wasze wirtualne, zmodyfikowane ciężarówki. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybiorę trzy, które spodobają mi się najbardziej i tym samym do trzech osób powędrują zestawy upominków. Będą to czapki, smycze i zapachy do auta przygotowane przez firmę Techland, polskiego wydawcę American Truck Simulator.

Zrzuty ekranu należy przesyłać na adres [email protected], do końca przyszłej soboty, 8 października. W zgłoszeniach będę brał pod uwagę wyłącznie trzy wspomniane powyżej modele – W900, T680 oraz 579, natomiast oceniając je zwrócę uwagę nie tylko na wygląd ciężarówki, ale także na ogólną kompozycję i dobór otoczenia. Bardzo proszę o przesyłanie tylko jednego zgłoszenia, z jednym zrzutem ekranu na osobę, a także o podanie w wiadomości także swojego imienia. Trzech zwycięzców wybiorę w ciągu kilku dni od zakończenia zbierania zgłoszeń, więc w trzecim tygodniu nagrody powinny być już u Was.

nagrody_konkurs_ats