OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 22 Listopad, 2018

Kolejne 730 stacji zaczęło akceptować karty DKV – rekordowe rozszerzenie m.in. w Polsce oraz w Niemczech

Sieć stacji paliw, na których można zapłacić kartą DKV, zaliczyła w ostatnim czasie rekordowe rozszerzenie. Na liście pojawiło się niemal 730 nowych pozycji, ulokowanych w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech oraz Szwajcarii.

Od dzisiaj kartą DKV zapłacimy na 120 kolejnych stacjach w Polsce. Są to placówki marek Lotos, Moya, Eko Tank, Citronex oraz Uniwar, mające znajdować się na najważniejszych szlakach komunikacyjnych w Polsce. Ponadto wszystkie nowe stacje oferują specjalne rabaty dla klientów DKV. Stawki za paliwo mogą być o nawet 40 groszy niższe od oficjalnych, a sprawdzenia ich można codziennie dokonać za pośrednictwem serwisu DKV Cockpit.

W Niemczech, kilka dni temu, karty DKV zaczęto akceptować na 150 dodatkowych stacjach marki Aral. Tym samym DKV akceptowane jest na już 92 proc. wszystkich niemieckich placówek z tej sieci.

W Austrii, pod koniec października, DKV zaczęto akceptować na 77 stacjach z sieci A1. Znajdują się one w regionach Styria, Carinthia, Burgenland oraz Górna i Dolna Austria.

We Włoszech do listy stacji akceptujących karty dołączyło 200 punktów marki Eni. W Szwajcarii natomiast DKV zaczęło być akceptowane na 175 dodatkowych stacjach marki TamOil.