Kierowca ciężarówki kilkukrotnie dźgnął kolegę – weekendowa kłótnia na parkingu

Sobotni wieczór na parkingu Flörsheim-Weilbach przy niemieckiej autostradzie A66 nie należał do najspokojniejszych. Jeden z kierowców ciężarówek musiał został przewieziony do szpitala, z kilkoma ranami kłutymi, podczas gdy jego „kolega” pospiesznie uciekał z parkingu, spodziewając się policyjnej obławy.

Do kłótni między dwoma kierowcami doszło około godziny 22.30. Konflikt bardzo szybko eskalował i wtedy też jeden mężczyzn sięgnął po podręczny nóż, zadając nim kilka ciosów. Następnie nożownik wsiadł do swojej ciężarówki i uciekł w stronę Frankfurtu, prowadząc prawdopodobnie białego Mercedesa Actrosa z naczepą, na hiszpańskich rejestracjach.

Gdy na parking przybyły służby ratunkowe, zastano poważnie rannego kierowcę z kilkoma ranami kłutymi. Natychmiast przewieziono go do szpitala, choć na szczęście obrażenia nie stwarzały bezpośredniego zagrożenia dla życia.

Jeśli natomiast chodzi o sprawcę, to policja ustala obecnie jego tożsamość. By zebrać jak najwięcej dowodów, parking zamknięto na ponad trzy godziny, a także przesłuchiwano świadków. Właśnie wtedy miała pojawić się wzmianka o białym, hiszpańskim Actrosie. I choć takich pojazdów jeżdżą po drogach całe setki, zapewne ułatwi to poszukiwanie pojazdu pojazdu za pośrednictwem nagrań z monitoringów.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia: