OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 13 Maj, 2016

“Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego” – to już dziś! A przy okazji mam wyniki mini konkursu

koszulki_slider

Aktualizacja, 13.05.2016:

Koszulki wylosowali Daniel Guz oraz Krzysztof Godlewski, do których odezwę się do Was mailowo w celu uzgodnienia szczegółów. Jednocześnie wszystkim biorącym udział bardzo dziękuję za nadesłane zgłoszenia i opisane w nich historie, nierzadko bardzo ciekawe.

Wszystkim Czytelnikom chciałbym życzyć bardzo udanego “Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego”, a także po prostu spokojnego weekendu!


Treść z 12.05.2016:

Już jutro na świecie obchodzony będzie “Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego”. Nigdy o takim święcie nie słyszeliście? Nic w tym dziwnego, wszak tegoroczne obchody będą pierwszymi w historii. Organizacje transportowe IRU oraz UICR dopiero co ustanowiły to święto, chcąc obchodzić je w każdy drugi piątek maja. W tym roku wypada to natomiast właśnie jutro.

A co w związku z tym? Szczególnych atrakcji można spodziewać się przede wszystkim na parkingu “Port Radomsko”, gdzie jutro od godziny 14 trwać będą koncerty, jazdy próbne, a także konkursy dla kierowców zawodowych. Jeśli więc akurat będziecie przejeżdżali obok tego obiektu, leżącego na trasie nr 1, nie zapomnijcie się choć na chwilę zatrzymać.

Żeby natomiast Wasze święto zostało odpowiednio uczczone także na łamach 40ton.net, niewielki konkurs postanowiłem zorganizować i ja. Do wygrania będzie dowolna, wybrana przez Was koszulka ze sklepu 40ton.net (dostępnego TUTAJ), zaś aby wygrać, należy odpowiedzieć na następujące pytanie:

Co takiego szczególnego dostrzegasz w samochodach ciężarowych lub dostawczych, dlaczego się nimi interesujesz?

Odpowiedzi na to pytanie do końca dzisiejszego dnia, godziny 23.59, można przesyłać na skrzynkę mailową konkurs@40ton.net, podając w wiadomości zarówno odpowiedź, jak i swoje imię oraz nazwisko. Jutro natomiast, jeszcze przed południem, uruchomię aplikację losującą “random.org”, wybierając w ten sposób dwie osoby, który otrzymują koszulki.

Życzę powodzenia oraz udanego świętowania. Oby sobotni poranek był dla Was lekkim 😉

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. lkjlkj napisał(a):

  a ja mam do was pytanie czy
  kierowca zawodowy to osoba która jeździ zawodowo samochodem ciężarowym lub nie ciężarowym
  czy to osoba która posiada uprawnienia do kierowania pojazdem ciężarowym lub nie ciężarowym oraz kwalifikacje do wykonywania tego zawodu? 🙂
  jak myślicie?
  czy stolarz to młody chłopach po zawodówce z tytułem stolarza czy tylko dorosły facet z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie stolarza ?

  • Szymański napisał(a):

   Trudne pytanie. Kiedyś kierowcą było się po szkole o takim profilu, gdzie uczyli nie tylko jazdy, ale też budowy pojazdów i ich napraw. Teraz za kierownice ciężarówek wsiadaję ludzie wykształceni w innych zawodach, czasami bez zawodu w ogóle, barmani, piekarze, cukiernicy, a wielu z nich zupełnie się do tego nie nadaje. takie czasy cudowne.

 2. kakak napisał(a):

  Jestem z zawodu stolarzem. Mam 34 lata i od samego początku kiedy już miałem prawo jazdy jeżdżę ciężarówką. Bardzo kocham jazdę do której miłość zaszczepil we mnie mi nie żyjący juz wuja. Za co bardzo mu dziękuję. Dziś nie wyobraża sobie innej pracy choć jak w każdej nie raz się nie chce i ręce opadają, ale każdy robi to co kocha. W wolnych chwilach zajmuje się stolarstwem jako moją pasją. I godzę to wszystko, bo to kocham.

 3. TED napisał(a):

  Dzień niewolnika jest 23 sierpnia .

 4. kitty napisał(a):

  Abstrahując…Kiedyś było TOWARZYSTWO TRZEŻWOŚCI TRANSPORTOWCÓW.Dziś nikt o to nie pyta,skoro w większości to piwosze-kierowcy…smród się niesie.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.