„Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego” – to już dziś! A przy okazji mam wyniki mini konkursu

koszulki_slider

Aktualizacja, 13.05.2016:

Koszulki wylosowali Daniel Guz oraz Krzysztof Godlewski, do których odezwę się do Was mailowo w celu uzgodnienia szczegółów. Jednocześnie wszystkim biorącym udział bardzo dziękuję za nadesłane zgłoszenia i opisane w nich historie, nierzadko bardzo ciekawe.

Wszystkim Czytelnikom chciałbym życzyć bardzo udanego „Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego”, a także po prostu spokojnego weekendu!


Treść z 12.05.2016:

Już jutro na świecie obchodzony będzie „Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego”. Nigdy o takim święcie nie słyszeliście? Nic w tym dziwnego, wszak tegoroczne obchody będą pierwszymi w historii. Organizacje transportowe IRU oraz UICR dopiero co ustanowiły to święto, chcąc obchodzić je w każdy drugi piątek maja. W tym roku wypada to natomiast właśnie jutro.

A co w związku z tym? Szczególnych atrakcji można spodziewać się przede wszystkim na parkingu „Port Radomsko”, gdzie jutro od godziny 14 trwać będą koncerty, jazdy próbne, a także konkursy dla kierowców zawodowych. Jeśli więc akurat będziecie przejeżdżali obok tego obiektu, leżącego na trasie nr 1, nie zapomnijcie się choć na chwilę zatrzymać.

Żeby natomiast Wasze święto zostało odpowiednio uczczone także na łamach 40ton.net, niewielki konkurs postanowiłem zorganizować i ja. Do wygrania będzie dowolna, wybrana przez Was koszulka ze sklepu 40ton.net (dostępnego TUTAJ), zaś aby wygrać, należy odpowiedzieć na następujące pytanie:

Co takiego szczególnego dostrzegasz w samochodach ciężarowych lub dostawczych, dlaczego się nimi interesujesz?

Odpowiedzi na to pytanie do końca dzisiejszego dnia, godziny 23.59, można przesyłać na skrzynkę mailową [email protected], podając w wiadomości zarówno odpowiedź, jak i swoje imię oraz nazwisko. Jutro natomiast, jeszcze przed południem, uruchomię aplikację losującą „random.org”, wybierając w ten sposób dwie osoby, który otrzymują koszulki.

Życzę powodzenia oraz udanego świętowania. Oby sobotni poranek był dla Was lekkim 😉