OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 26 Kwiecień, 2014

Jeżdżący plakat z filmu Shrek, czyli bajkowo oklejony Actros z olkuskiej firmy Ampliz

Pozwolę sobie zacząć krótkim fragmentem z filmu Shrek 2:

Jak widać na owym fragmencie, Osioł ze Shreka nie jest najlepszym kandydatem na kompana podróży. Mimo to przedsiębiorstwo Ampliz z Olkusza postanowiło, że będzie on jeździł we wszystkie trasy wraz z jedną z ciężarówek. I tak kabina Actrosa 1844 została w całości oklejona motywami z filmu Shrek – na prawej stronie pojawił się ogromny wizerunek sympatycznego Osła, natomiast z lewej strony oraz nad atrapą chłodnicy można zobaczyć samego Shreka, czyli głównego bohatera filmu. Szkoda tylko, że właściciele ciężarówki nie zdecydowali się na oklejenie także dolnej części nadwozia, gdzie szary plastik po prostu razi.

Zdjęcia bajkowej ciężarówki nadesłał Janusz Małyszko, który stał z nią w jednej kolejce na załadunek pod zakładem Arcelor Mittal w Sosnowcu. Dziękuję za zdjęcia i pozdrawiam!

actros_shrek_ampliz_1

actros_shrek_ampliz_4 actros_shrek_ampliz_3 actros_shrek_ampliz_2Zarząd firmy Ampliz ewidentnie bardzo lubi filmy animowane, bo w jej flocie można także znaleźć Actrosa z motywami z filmu Madagaskar. Można go zobaczyć TUTAJ.

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Mihu napisał(a):

    Ojej… a seryjny Actros to taki ladny ciagnik- po co to bylo zmieniac?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.