transfactor3665
Opublikowane 18 Lipiec, 2017

Iveco Stralis w limitowanej wersji All Blacks, połączonej z wyjazdem na mecz rugby w Nowej Zelandii

iveco_stralis_all_blacks

All Blacks to najbardziej znany i utytułowany zespół rugby na świecie. Drużyna ta jest oficjalnym reprezentantem Nowej Zelandii na arenie międzynarodowej, a wśród jej osiągnięć znajdują się między innymi trzy puchary świata oraz czternaście zwycięstw w prestiżowej serii The Rugby Championship.

Zdobycie tych trofeów to oczywiście kwestia doskonałego treningu, wytrzymałości, zdyscyplinowania oraz techniki. Trudno więc o lepsze twarze dla specjalnej linii samochodów ciężarowych, niż niepokonani i potężni zawodnicy All Blacks. Jednocześnie warto wyjaśnić, że All Blacks ma w branży motoryzacyjnej stałego partnera – firmę Iveco, która od lat dba o transportowe potrzeby zespołu. I w ten oto sposób dochodzimy do wersji limitowanej modelu Stralis, którą Iveco postanowiło teraz wypuścić na polski rynek.

Nowy Stralis w wersji All Blacks ma łączyć bogate wyposażenie, atrakcyjne usługi posprzedażne, a także wyjątkową atrakcję specjalną. Każdy egzemplarz otrzymuje więc między innymi układ Hi-Cruise, przewidujący topografię terenu przy sterowaniu nową skrzynią biegów Hi-Tronix. Do tego dochodzi pakiet TCO2 LIVE, innowacyjny pakiet usług wspierający ekonomiczną jazdę, oszczędzanie paliwa i redukcję CO2. Rzecz trzecia to natomiast leasing 101,99 proc. z możliwością zwrotu pojazdu po upływie 36 miesięcy. Rata miesięczna rozpoczyna się przy tym od 799 euro, a opłata wstępna to 5 proc. wartości pojazdu.

Wyróżnikami serii All Blacks są także akcesoria w postaci specjalnego oklejenia kabiny, czy nawet projektorów wyświetlających na podłożu logo marki, po otwarciu drzwi. Kierowcy na pewno zauważą też wyposażenie deski rozdzielczej w nowy rozkładany stolik, a przy wejściu do kabiny powita ich nakładka progowa ze stali szlachetnej, wyposażona w podświetlenie LED.

Co natomiast ze wspomnianą atrakcją specjalną? Tutaj po raz kolejny wracamy do zespołu All Blacks. Każdy klient, który zdecyduje się na co najmniej trzy ciągniki siodłowe Iveco Stralis All Blacks, będzie mógł zobaczyć Nowozelandczyków na żywo. W tym celu firma Iveco Poland zorganizuje wyjazd do Nowej Zelandii, na mecz rugby w mieście New Plymouth lub w stolicy kraju Auckland.

Więcej informacji na stronie internetowej poświęconej akcji:

http://www.promocje.iveco.pl/Stralis_AllBlacks

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Piotr napisał(a):

  Drogi autorze
  Każda klient w ostatniej częšci tekstu 😉

 2. Mateusz napisał(a):

  Trzeci akapit, posprzedażne czy posprzedażowe? Posprzedażne jakoś dziwnie brzmi, ale pewny nie jestem 🙂

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   O dziwo obie formy są poprawne, przy tym “posprzedażne” spotkamy w naszej branży znacznie częściej 😉

Odpowiedz