OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 2 Luty, 2016

Ford Transit Connect o niemalże rajdowym wyglądzie, przygotowanym przez warsztat Carlex Design

ford_transit_connect_bialy

Samochód, który widzicie powyżej, to Ford Transit Connect – niewielki samochód dostawczy już w standardzie oferujący pewną dawkę sportowych doznań. Siedzi się tutaj wyjątkowo nisko, przed oczami mając bardzo atrakcyjną deskę rozdzielczą i ciesząc się prowadzeniem oraz układem kierowniczym, którego nie powstydziłaby się niejedna szybka osobówka. A co z wyglądem? Ten podobno mógłby być znacznie bardziej sportowy, a przynajmniej tak uznała ostatnio firma Carlex Design spod Bielska-Białej.

Carlex Design zasłynął za sprawą wspaniale obszywanych wnętrz w samochodach sportowych i luksusowych, zaś od pewnego czasu rozwija swoją przygodę także z tuningiem zewnętrznym. Niedawno prezentowałem już między innymi Sprintera oraz Klasę V, które oprócz pięknego wnętrza dostały także kilka zmian w nadwoziu, wcześniej pojawiło się nietypowe orurowanie do Volva FH (TUTAJ), natomiast teraz zaprezentowano właśnie wspomnianego na wstępie Transita. Kompaktowy Connect zyskał w warsztacie Carlex Design różnego rodzaju spojlery wzorowane na samochodach rajdowych, otrzymując do tego także szprychowe felgi oraz między innymi poszerzenia nadkoli. A efekt tych prac wygląda następująco:

ford_transit_connect_tuning_carlex_7 ford_transit_connect_tuning_carlex_6 ford_transit_connect_tuning_carlex_5 ford_transit_connect_tuning_carlex_3 ford_transit_connect_tuning_carlex_4 ford_transit_connect_tuning_carlex_1 ford_transit_connect_tuning_carlex_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    Dobra Panie Filipie… Jaka cena? Bo jak dość niska, to ja szykuję swojego “Dartha Vadera” na wyprawę do Bielska-Białej ;D

    BTW musze sprawdzić jakie maksymalnie szerokie koła można dać do Connecta, bo myślę nad szprychówkami w stylu lub ori BBS ze złotymi szprychami i polerowanym rantem.

    • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

      Wiedziałem, że Ci się spodoba 🙂 Cen niestety nie znam, byś musiał zadzwonić i dopytać.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.