OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 11 Lipiec, 2018

Czołowe zderzenie ciężarówki z naczepą oraz auta osobowego – jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne

Wczoraj, tuż przed godziną 15, na Opolszczyźnie doszło do czołowego zderzenia auta osobowego oraz ciężarówki z naczepą. Wydarzyło się to w miejscowości Ligota Dolna, na drodze wojewódzkiej nr 409.

Według ustaleń Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, BMW serii 1 zjechało na przeciwległy pas ruchu, prawdopodobnie w związku z wyprzedzaniem. Auto uderzyło przy tym w MAN-a TGX z naczepą, który poruszał się po właściwej stronie drogi.

Ciężarówka została trafiona w lewy przedni narożnik. Musiało do tego dojść przy bardzo dużej prędkości, jako że przednie koło MAN-a przesunęło się aż do końca kabiny.

59-letnia pasażerka BMW zginęła na miejscu, a kierowca trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Ranne zostało też 7-letnie dziecko, jadące na tylnej kanapie. Kierowca ciężarówki nie odniósł fizycznych obrażeń.

Zdjęcia opublikowane przez OSP Leśnica:

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 13 komentarzy

 1. egon napisał(a):

  bmw – bardzo mała wyobraznia

 2. Kamil napisał(a):

  Jeszcze próbował chłopak ich ratować uciekając na prawo, na chodnik …
  Debil z osobówki, z rodziną na samobójstwo jechał.

  • kazah napisał(a):

   Wypadek wydarzył się w okolicy w której mieszkam a małżeństwo które zginęło w tym wypadku było znajomymi moich rodziców. Kierowca mana mówił że chwile wcześniej zanim doszło do zdarzenia samochód zaczął jechać zygzakiem po jezdni, próbował uniknąć zdarzenia ale się nie udało… Podejrzewa się że kierowca osobówki zasłabł. Mogę ci kamilu zagwarantować że kierowca nie był debilem. Był bardzo rozważnym i inteligentnym gościem czego i tobie życze, żebyś nie musiał wypisywać takich bzdur. Niestety dziadkowie nie żyją, a wnuczek w ciężkim stanie walczy o życie. Wieczny odpoczynek racz dać im Panie a małemu zdrowia, oby wyszedł z tego cało!

 3. orys napisał(a):

  Ja bym napisał “czołowe zderzenie ciężarówki z naczepą z autem osobowym”. Bo tak brzmi jakby ciężarówka zderzyła się z naczepą…

  • orys napisał(a):

   Chociaż z drugiej strony tak też nie lepiej, bo tak brzmi, że naczepa była z autem 😉 Polski język trudny język 😀

  • Kamil napisał(a):

   Ale niektórzy mają problemy i rozterki życiowe wręcz, a może po prostu: Czołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowym bo to czy ciężarówka była z naczepą czy przyczepą to raczej sprawa drugorzędna, po za tym zainteresowni z czym była ciężarówka wywnioskują to ze zdjęć.

 4. Kierowca napisał(a):

  Marka zobowiązuje

 5. zubee napisał(a):

  Kierowca trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie – nie odniósł obrażeń, chyba, że chodzi o stan ciężkiego szoku.

 6. Damian napisał(a):

  Że co się stało? Man zderzył się z naczepa i autem osobowym?

 7. mareczek_lukow napisał(a):

  A gdzie są znawcy tematów magnesów, co krytykują zdarzenia z kierowcami co jechali na magnesie a zwykłego zdarzenia nie potrafią skomentować?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.