10-latek robi karierę śpiewając o ciężarówkach – o małym miłośniku transportu jest już głośno w mediach

Nie wiem jaki jest ulubiony gatunek muzyczny 10-letnich chłopców, ale czegoś takiego raczej bym się nie spodziewał. Otóż w Holandii karierę robi 10-latek śpiewający między innymi o… zdejmowaniu butów przed wejściem do ciężarówki.

Dick Fijn z miejscowości ’t Loo jest wielkim miłośnikiem ciężarówek. Regularnie jeździ w trasy ze swoim wujkiem, zasiadając na prawym fotelu ośmiocylindrowej Scanii. W ostatnim czasie postanowił on zaś nagrywać transportowe piosenki, szybko odnosząc dzięki temu medialny sukces.

Na YouTube można znaleźć dwa jego teledyski, z których jeden ma ponad 800 tys. wyświetleń. W przygotowaniu jest też trzeci teledysk, a o twórczości 10-latka mówiono już między innymi w holenderskiej telewizji. Ponadto chłopiec ma za sobą pierwsze występy na żywo.

Jak wyglądają takie dziecięce teledyski o ciężarówkach? Możecie zobaczyć na dwóch poniższych filmach. Pierwszy z nich opowiada ogólnie o pracy kierowców, zaś drugi traktuje o wspomnianym zdejmowaniu butów i po prostu dbaniu o pojazdy.