Wybrano najlepszych mechaników oraz dealerów DAF w Polsce – nagrody poszły do Szczecina i Białegostoku

Powyżej: mechanicy roku 2018, od I do IV miejsca

Po raz kolejny DAF rozdał nagrody dla najlepszych dealerów oraz najlepszych ich pracowników. Ci ostatni zostali wyróżnieni w ramach IV edycji Olimpiady Technicznej DAF. Dealerów nagradzano natomiast za wyniki odnotowane w minionym roku.

W tegorocznej edycji Olimpiady Technicznej DAF udział wzięło 148 mechaników, pracujących na co dzień w polskich autoryzowanych serwisach marki. Następnie wyklarowano czterech finalistów, mających podjąć ostateczną walkę. W finale wykonali oni zadania praktyczne, polegające na przeprowadzeniu diagnostyki oraz napraw. A oto lista najlepszych:

Miejsce 1:

Łukasz Węgrzynek, DBK oddział Szczecin

Miejsce 2:

Adam Karolik, DKB oddział Białystok

Miejsce 3:

Adam Matyjaszczyk, WW Wanicki oddział Świdnik

Miejsce 4:

Wojciech Karolik, DBK oddział Białystok


Poniżej: szefostwo DBK oddział Białystok

Jeśli chodzi o dealerów, to tradycyjnie oceniono ich przez cały rok, pod wieloma względami. Weryfikowany był m.in. poziom satysfakcji klientów, poprawność wykonywania usług za pierwszym razem, wydajność usług z dojazdem do klienta, sprzedaż kontraktów serwisowych, sprzedaż autoryzowanych części zamiennych, zaangażowanie w oferty specjalne, ilość przeprowadzonych szkoleń oraz oczywiście sprzedaż nowych pojazdów.

I tak najlepszy okazał się białostocki oddział firmy DBK. Drugie miejsce zajął krakowski oddział firmy Wanicki, natomiast na miejscu trzecim uplasowało się DBK oddział Koszalin.